Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: TUNING (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Dział: Optyczny (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 (/showthread.php?tid=10387)

Strony: 1 2


Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 - Zdzichu.cl.97 - 14-04-2017 11:21

Orientuje sie ktoś moze czy dokładka z espace 3 generacji pasuje tutaj bez dużych kłopotów ile z tym przerabiania i co z mocowaniem . Wiem ze jest szersza i dużo tańsza. Na zdjęciu szarik właśnie z taka dokładka znalezione w necie


RE: Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 - bialekmleko - 14-04-2017 12:10

(14-04-2017 11:21)Zdzichu.cl.97 napisał(a):  Orientuje sie ktoś moze czy dokładka z espace 3 generacji pasuje tutaj bez dużych kłopotów ile z tym przerabiania i co z mocowaniem . Wiem ze jest szersza i dużo tańsza. Na zdjęciu szarik właśnie z taka dokładka znalezione w necie

Sądząc po zdjęciu to jest auto jednego z naszych kolegów i to nawet kolegi Kubass32

(31-08-2016 16:43)Kubass32 napisał(a):  Najwyższa pora coś napisać, niestety przez komplikacje z firmą Cr-Custom dopiero teraz Undecided W sharanie jakiś czas temu dach został oklejony folią ala karbon, przyciemniłem także wszystkie szyby wraz z przednimi bocznymi na nowo, bo stara folia już wyblakła, założyłem przednią dokładkę zderzaka z Renault Ecpace, którą wystarczyło lekko podocinać i pasuje idealnie. Doszło wreszcie do najważniejszej zmiany czyli koła i tutaj z góry radzę wystrzegać się firmy cr-cutom, krótko mówiąc jest to oszust i niezły kombinator.Angry Tak w skrócie, felgi okazały się nieszczelne, po odesłaniu miały być naprawione do trzech tygodni maksymalnie, trwało to znacznie dłużej, co chwile inne wymówki, po jakimś czasie właściciel Cr całkowicie przestał odbierać ode mnie telefony i odpisywać na wiadomości, niestety skończyło się to sprawą na policji i dopiero po czterech miesiącach (trzech tygodniach od zgłoszenia sprawy na policję) koła wróciły do mnie zrobione i w pełni szczelne. Nie byłem jedyną osobą którą w ten sposób potraktował... Straconego sezonu niestety nikt mi nie odda, ale najważniejsze, że są Rolleyes Na zdjęciach trochę koza, ale to tymczasowo, przód zejdzie jeszcze jakieś 3-4 cm, w planach na najbliższy czas jest lotka na tylną klapę, a do wiosny jeszcze coś się wymyśli Big Grin Ja to się zawsze rozpiszę Tongue

[Obrazek: 9237e7fdf2703b92.jpg]
Opony na felgach to Nankang NsII wszystkie 225/35

[Obrazek: 1e13568bf92d4866.jpg]

[Obrazek: df79f771163e292a.jpg]



RE: Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 - ULTRA - 14-04-2017 12:15

Dokładka pasuje bo założyłem w swoim tydzień temu.
Jest dosyć elastyczna, od wew. strony trzeba wyciąć zęby, żeby ją wsunąć w te otwory w zderzaku, które są przygotowane do tej zwykłej oryginalnej dokładki, trochę z tym roboty jest gdyż trzeba to dokładnie pomierzyć i równo wyciąć żeby potem nie było problemów - dokładka standardowo na wkręty w miejscu tych zębów i będzie się spokojnie trzymać.
Efekt wizualny jak najbardziej na plus.


RE: Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 - Zdzichu.cl.97 - 14-04-2017 12:39

Wielkie dzięki u mnie powinna sie pojawić na dniach Smile


RE: Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 - Kubass32 - 15-04-2017 14:12

Dokładka jest na tyle elastyczna, że pasuje idealnie, wystarczy zdjąć zderzak, przykrecasz ją bez żadnych pomiarów i na końcu odcinasz nadmiar dokładki, który wystaje po za zderzak, cała filozofia Wink


RE: Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 - Zdzichu.cl.97 - 16-04-2017 16:42

Kubas32 ogólnie duże podziękowania dla ciebie długo szukałem czegoś co zastąpi ori dokładkę aż natchnelem soe na twojego szarika. Moze niedługo pojawi sie koło z x5 tak jak miałeś mam nadzieje ze nie będziesz zły za kopie pomysłu Smile


RE: Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 - PabloLG - 16-04-2017 21:04

Chłopaki a Ori dokładka składa się z 2 części ?? Lewa prawa?


RE: Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 - loVWe - 16-04-2017 22:23

(16-04-2017 21:04)PabloLG napisał(a):  Chłopaki a Ori dokładka składa się z 2 części ?? Lewa prawa?

Nie wiem jak w przedlifcie ale w polifcie składa sie z 2, Foto w linku https://goo.gl/images/u4wbUb


ja mam w polifcie dokładke z espacea http://www.fotosik.pl/zdjecie/7548377bf2b51bcc

http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=9688


RE: Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 - PabloLG - 16-04-2017 23:06

A no dzieki ;] chodzilo o polift ;]
nawet fajnie to wyglada ;] od renaulta ;]


RE: Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 - ULTRA - 17-04-2017 14:17

Cyknę na dniach jak to u mnie siedzi pod zderzakiem to też zobaczycie sobie chłopaki.