Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Mrozy a nasze TDI - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-FORUM-OG%C3%93LNE)
+--- Dział: Off topic (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Off-topic)
+--- Wątek: Mrozy a nasze TDI (/Thread-Mrozy-a-nasze-TDI)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mrozy a nasze TDI - ULTRA - 14-01-2017

A poddymia Ci przy odpalaniu.?


RE: Mrozy a nasze TDI - ULTRA - 15-01-2017




RE: Mrozy a nasze TDI - bialekmleko - 15-01-2017

No niezłe porównanie.
Sprawdził bym tutejsze paliwo ale teraz mam tylko -2


RE: Mrozy a nasze TDI - mamwi - 15-01-2017

Cała paleta kolorów, każdy leje inne świństwo do paliwa Confused


RE: Mrozy a nasze TDI - motik1 - 15-01-2017

Witam na zewnątrz -20 w garażu -9, cztery świece spalone i od strzału złapał


RE: Mrozy a nasze TDI - Bogos - 15-01-2017

Hehehehe. Dziwne. Proszę zwrócić na paliwo Statoli Gold. Na filmiku ULTRA ma wyrazne wytrącenie parafiny przy -15 a na filmiku moim przy -20 nic Hmmmm.
test paliw przy -20


RE: Mrozy a nasze TDI - Artur677 - 15-01-2017

(14-01-2017, 21:53)ULTRA napisał(a): A poddymia Ci przy odpalaniu.?

Raczej nie szczególnie,jak było ciepło też przez chwilę po odpaleniu pracował jakby na 3 garki,po chwili praca się wyrównywała.Ale ostatnio dwa razy tak o sobie zgasł i to podczas jazdy,nie dobrze...Mam jeszcze dwa auta w garażu ale żadne nie nadaje się do wożenia dzieci Angry Tak naprawdę Sharan jest bardzo potrzebny i nie mam nawet kiedy go odstawić do majstra.


RE: Mrozy a nasze TDI - ULTRA - 15-01-2017

(15-01-2017, 23:22)Artur677 napisał(a): Raczej nie szczególnie,jak było ciepło też przez chwilę po odpaleniu pracował jakby na 3 garki,po chwili praca się wyrównywała.Ale ostatnio dwa razy tak o sobie zgasł i to podczas jazdy,nie dobrze...
Miałem tak w tamtym roku w zimę, że mi zgasł na mieście chyba x3 razy - filtr paliwa był czarny w środku, po wymianie wszystko ok.

(15-01-2017, 23:11)Bogos napisał(a): Hehehehe. Dziwne. Proszę zwrócić na paliwo Statoli Gold. Na filmiku ULTRA ma wyrazne wytrącenie parafiny przy -15 a na filmiku moim przy -20 nic Hmmmm.
test paliw przy -20

Dziwne, nie dziwne ...
Na filmiku (nie mojego autorstwa) użytkownik powiedział, że to paliwo w butelkach stoi tam 2 miesiące.
Natomiast na zaprezentowanym przez Ciebie - 4 dni. Tak w gwoli ścisłości Big GrinBig Grin


RE: Mrozy a nasze TDI - Bogos - 16-01-2017

Małe sprostowanie. Filmik też nie jest mój tylko go wkleiłem. Może tak jak mówisz. Dwa miesiące a kilka dni duża różnica. Na wciszonm oglądałem.SleepyCool


RE: Mrozy a nasze TDI - Grześ K. - 16-01-2017

Pod wiatą obok samochodu mam ustawione małe słoiczki z On z tego samego tankowania na Orlen. Niezależnie od tego czy jest samo On, z dodatkiem Skyd czy PB95 przy -16 sytuacja wyglądała tak samo - na dnie niewielka warstwa białej parafiny a ropa w takim samym kolorze i konsystencji - płynna, bez tzw. kaszy. Mam tez Motul-a 5W30 taki jak w silniku - płynie ładnie