Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
VW Sharan 2005 - radio navigation system mcd zmiana na inne - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: CAR AUDIO -- CB-RADIO -- NAWIGACJE (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-CAR-AUDIO-CB-RADIO-NAWIGACJE)
+--- Dział: Car Audio (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Car-Audio)
+--- Wątek: VW Sharan 2005 - radio navigation system mcd zmiana na inne (/Thread-VW-Sharan-2005-radio-navigation-system-mcd-zmiana-na-inne)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: VW Sharan 2005 - radio navigation system mcd zmiana na inne - slawiec - 08-02-2017

schemat kostki



RE: VW Sharan 2005 - radio navigation system mcd zmiana na inne - dj_zuczek - 08-02-2017

Ale ta zmiana to odnośnie tego że nie działa bez kluczy pewnie ?

a co zrobić z tym

Cytat:Jest problem bo mam automatyczna skrzynie biegów i jak włączę na D to gra i za chwilę czarny ekran i cisza zaraz znowu gra i zaraz czarny ekran i cisza i tak mruga jak wezmę na N lub na P działa wszystko dobrze


Cytat:Zauważyłem że w lewym górnym rogu na ekranie pojawia się komunikat cofanie jak się wrzuci bieg D i jak się porusza samochód to wtedy tak głupieje radio



RE: VW Sharan 2005 - radio navigation system mcd zmiana na inne - arti_jr - 08-02-2017

MCD i MFD jest bardzo dobre. Ja do swojego MFD dokupiłem coś takiego https://sklephadron.pl/zmieniarki-mp3/661-emulator-zmieniarki-xcarlink-do-vw-8-pin.html
Działa czytnik mp3 a jak chcę to zmieniarka CD Smile


RE: VW Sharan 2005 - radio navigation system mcd zmiana na inne - dj_zuczek - 08-02-2017

kolego nie pytałem się o opinie o tych radiach

To jak pomoże ktoś te moje problemy rozwiązać ?

Cytat:Jest problem bo mam automatyczna skrzynie biegów i jak włączę na D to gra i za chwilę czarny ekran i cisza zaraz znowu gra i zaraz czarny ekran i cisza i tak mruga jak wezmę na N lub na P działa wszystko dobrze


Cytat:Zauważyłem że w lewym górnym rogu na ekranie pojawia się komunikat cofanie jak się wrzuci bieg D i jak się porusza samochód to wtedy tak głupieje radio



RE: VW Sharan 2005 - radio navigation system mcd zmiana na inne - kalamb - 08-02-2017

Żuczek co do kluczyka to po przekręceniu na raz i cofnięciu do pozycji 0 radio powinno grać aż do momentu gdy wyjmiesz kluczyk ze stacyjki i to jest normalne.
Co do innych spraw trudno mi się odnieść bo nie wiem co i jak podłączyłeś
Odnośnie GPS ( w kółko to samo) jest gniazdo z napisem GPS? Jest bo ja widzę na zdjęciu czy to tak trudno wpiąć wtyczkę anteny GPS zamontowanej w twoim aucie do gniazda GPS ? Chyba ze nie ma wtyki albo jest inna


RE: VW Sharan 2005 - radio navigation system mcd zmiana na inne - arti_jr - 08-02-2017

(08-02-2017, 21:54)dj_zuczek napisał(a): kolego nie pytałem się o opinie o tych radiach

To jak pomoże ktoś te moje problemy rozwiązać ?

Cytat:Jest problem bo mam automatyczna skrzynie biegów i jak włączę na D to gra i za chwilę czarny ekran i cisza zaraz znowu gra i zaraz czarny ekran i cisza i tak mruga jak wezmę na N lub na P działa wszystko dobrze


Cytat:Zauważyłem że w lewym górnym rogu na ekranie pojawia się komunikat cofanie jak się wrzuci bieg D i jak się porusza samochód to wtedy tak głupieje radio

Kup normalne radio Smile



RE: VW Sharan 2005 - radio navigation system mcd zmiana na inne - jani68 - 08-02-2017

Witam masz czarny ekran bo radio przełącza się na kamerę cofania. coś masz nie tak podłączone brak sygnału z kamery i ekran robi się czarny


RE: VW Sharan 2005 - radio navigation system mcd zmiana na inne - dj_zuczek - 08-02-2017

W kostce nic nie zmieniałem tylko przeciołek kabel na pinie 5


ale to chyba ewentualnie jak wrzucę wsteczny to powinno się próbować przełączyć a to na D czyli na normalnym biegu jak jadę do przodu wariuje robi się czarny a za chwilę gra radio i zaraz znowu cisza i czarny i zaraz znowu gra i tak w kółko


RE: VW Sharan 2005 - radio navigation system mcd zmiana na inne - schak - 08-02-2017

Nie wiem jak w tym aucie ale w niektórych jest tak instalacja zrobiona że jak włączysz D lub przekroczysz jakąś prędkość to nie możesz używać niektórych funkcji (np wyświetlania filmów). Chodzi o to aby kierowca się nie odrywał od drogi. Może u ciebie też coś takiego jest w aucie i akurat jest na kablu sygnałowym do kamery cofania.


RE: VW Sharan 2005 - radio navigation system mcd zmiana na inne - dj_zuczek - 08-02-2017

Czyli co odłączyć w kostce od radia ? kamery i tak nie będę używał a to się włącza nawet przy ruchu 5-10 km/h