Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Grzanie przedniej szyby - włącznik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam - udało mi się dostać włącznik przedniej szyby i chciałbym go zaadaptować na włącznik przedniego dołożonego chińskiego parktronika.

Potrzebowałbym schemat wyprowadzeń z tego włącznika - ma ktoś ? ew. gdzie mogę to znaleźć ? dodam że pinów jest 5. 2 które się zwierają przy naciśnięciu już namierzyłem, ale jeszcze zostały 3 nieznane (pewno 2 to będzie zasilanie podświetlenia).

Wiem że można kupić włącznik parktronika, ale zanim się dowiedziałem to miałem już ten i na razie nie chcę kupować innego (ew. może kiedyś zmienię na właściwy)
kolego załozyłeś ponownie temat o czujnikach partronic, to po pierwsze,po drugie to pod dwa piny podłańczasz pod te czujniki a dwa bierzesz na podswietlenie włacznika musisz sobie sprawdzic które to są piny bo nie pamiętam,ja brałem podswietlenie z innego właczniak.jak znajde rozpiske to ci napisze który pin od czego jest
nie założyłem tego "bo parktronic", tylko potrzebuję rozpiskę pinów a nie mogłem tego znaleźć (tak - szukałem - znalazłem do Passata, ale do SGA nie). A napisałem do czego aby uniknąć pytania "a do czego to będziesz podłączał" które to się prawie zawsze na forum przewija jak chce się podłączyć coś niestandardowo

A jakiś pomysł do czego ten piąty bolec jest ?
Dziękuję za zainteresowanie Smile

Niestety nie widzę tam schematu włącznika.
E180
kolego wlacznik od grzania szyby tylnej jest dokladnie tej samej konstrukcji elelktrycznej co przedniej wiec jak wezmiesz w lapki miernik i posprawdzs co i jak sie tam zalacza to rozszyfrujesz ktory kabelek jest od czego.
Dzięki Wesoł - taka informacja też mi wystarczy Smile
Temat do zamknięcia, no chyba że poczekacie to dla potomnych po sprawdzeniu rozpiszę
Witam, to moj pierwszy post. Szukalem tematu, ale dokladnie takiego jak szukam nie widze. Otoz od dwoch miesiecy posiadam sharana 1,9 TDI z 2002r. Auto ma grzana przednia szybe, ale nie ma wlacznika. Wczesniej mialem alhambre z grzana szybe i taki wlacznik byl. Zatem czy powinna sie uruchamiac automatycznie? Mimo roznej pogody, nie wlacza sie. Spotkaliscie sie z taka wersja?
Jesteś pewny, że masz grzaną szybę? Widać "druciki" na niej? Może ktoś wstawił grzaną, ale nie ma do niej instalacji?
Stron: 1 2 3