Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: nagrzewnica tył
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witajcie!!!
tak jak w temacie nagrzewnica tył słabo mi grzeje...szukam przyczyny?- pomóżcie
wymieniłem jeza bo nie chodzil wentylator wogóle.teraz chodzi ale tylko w pozycji na max...doczytałem ze wtedy dostaje prąd bezpośrednio jak jest na full.
czy może jest możliwość odpowietrzenia układu ogrzewania z tyłu,miałem tak w polo po odpowietrzeniu grzało aż miło.
czekam na wasze sugestie.
pozdrwiam
Manuał czy climatronic?
Klapa regulacji temperatury sprawna?
Rurki pod samochodem idące do nagrzewnicy ciepłe czy zimne?
Jeszcze warto sprawdzić ektryczna pompkae obiegu.
witam!!!
mam climatronic, klapa napewno sprawna...sprawdze jeszcze ta pompke, ona znajduje sie na tych przewodzach pod autem??
jakas podpowiedz jak to zrobic bez demontazu??
pozdrawiam
Pompkę masz w komorze silnika. W tym poście jest instrukcja z podglądem:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...1#pid50081
Pompka nie ma nic do tego czy grzeje czy nie grzeje. Jest przeciez od czego innego. Mozesz ja nawet pdalacyzc i z tylneje nagrzewnicy bedzie wiac goracym powietrzem.
Cytat:sprawdze jeszcze ta pompke, ona znajduje sie na tych przewodzach pod autem??
Pod samochodem jest dogrzewacz, nawet jak nie działa to powinno grzać z tyłu. Sprawdź te rurki co idą do tyło czy są ciepłe, no i ustaw temperature na maxa żeby był pełny przepływ przy odpowietrzaniu.
To benzyna ,może nie mieć dogrzewacza .
Benzyniak nie ma dogrzewacza
zgadza się nie popatrzyłem u kolegi jaki to silnik.

ale i tak musi się schylić żeby zobaczyć czy rurki ciepłe. Wink
Układ odpowietrza się sam po kilkukrotnym nagrzaniu i schłodzeniu. Jeżeli wymieniałeś jeża i sprawdziłeś że na pewno klapa od ciepła działa, to chyba masz przytkaną nagrzewnicę. Tam nie ma co się popsuć.
Stron: 1 2