Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: kcr powerbox i inne a Soft
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

fuks81

Witam. Kupię powerboxa firmy kcr. Koniecznie 10-pinów do sharana 1.9tdi 110km. Interesuje mnie tylko KCRacing Szweckiej firmy, nic innego. Proszę o rozsądne propozycje. Dziękuję.
A nie lepiej dołożyć do chipsa?

fuks81

To zależy od porównania ceny za boxa i chpsa.
800-900 zloty i masz softowy.
(12-02-2013, 10:18)daneczek76 napisał(a): [ -> ]800-900 zloty i masz softowy.

W tym hamownię, dopasowanie softu pod silnik, sprawdzenie innych parametrów takich jak przepływka, pompowtryski itp.
i prawdziwy przyrost 30 koni a nie na papierku ze tkai box daje 25 koni a w realu wyjdzie ze dodaje 8 koni plus chmurę za autem.

fuks81

Kolego wesol akurat mam doświadczenie z tym boxem. Jeździłem paskiem B5 z slinikem AFN z KCR'kiem zamontowanym w Szwecji. Napewno nie jest to wzrost mocy o 8 koni. I nie ma mowy o żadnej chmurze z komina. Ale dzięki za rady. Cenę chipsa na hamowni już znam, a teraz proszę dla porównania cenę UŻYWANEGO boxa. I dalej będziemy dyskutować nad sensem zakupu tajkiej puszki.
zdziwilibys sie ile daje taki box. Wielu sie mocno zdziwilo na hamowni jak zobaczylo wyniki nawet w miare nowych bemkach. Ile moz edac box ktory ingeruje jedynie w podlanie paliwa a w mape doladowania suszarki wcale nie wnika i doladowanie jest seryjne?? Jak myslisz?? Skoro profesjonalny chips doda 25 koni to box ile moze doac 15?? Czy mniej?
Jak chcesz to sobie kup, nikt Ci nie broni, tylko chcemy Ci podpowiedzieć co by było lepsze i zdrowsze dla silnika. Z tego co widzę to jest to samo co inne boxy + 50KM tylko jakiś potencjometr do tego jest. Jeśli JA miałbym myśleć o dołożeniu mocy do mojego, to na pewno bym się wybrał na profi chip tuning. Teraz tak jak koledzy pisali za 800-900zł można mieć soft dopasowany do auta, a nie jakieś oszukiwanie kompa czy jak tam to działa.
Stasio pisal ze nawet u LEO unas w Szczecinie spoko gosc ogarnia vagi i taki soft do 1.9 tdi to 600 zl kosztuje. Box nie ingeruje w doladowanie powietrza, nie ingeruje w wiele innych czujnikow, dodaje tylko paliwa i to tez zazwyczaj nie tak ze z dolu malutko w srodku duzo i na wysokich obr tez konkretnie. Wali zazwyczja duzo z dolu co raczje ni eest zdrowe ani dla korb ani dal dwumasy i sprzegla ani dla turbiny.
Stron: 1 2 3