Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły który większość z nas chce spędzić razem ze swoimi bliskimi, czas w którym stajemy się lepsi.
W imieniu admina i moderatorów wszystkim użytkownikom naszego forum, życzę radosnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia oraz tego by spełniały się nasze najskrytsze marzenia i byśmy umieli tego ducha świąt zachować w sobie na dłużej.



ps. życzenia troszkę wczesne ale wyjeżdżam dziś do kraju i nie będzie mnie na forum Angel
Dziękuję i wzajemnie Smile
dołączam się... i życzę wszystkim szerokości na Świąteczne wojaże...dużo rozsądku na trasie... i myślcie za tych co nie myślą, a zawsze szczęśliwie powrócicie do domu...

WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!
[Obrazek: 3106_qenhws.jpg]





Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór,
tak jak cały nadchodzący Nowy Rok
upłyną Wam w szczęściu i radości
Przede wszystkim wesolychBig Grin
[Obrazek: classicfun_ws_hot_sexy_christmas_babes_chicks07015.jpg]
no no i odwiedzin takiej mikołajkiSmile
najlepszego w nowym roku i wesołych świąt

Robert 'Kamyk'

Jestem nowy na tym forumTongue więc pragnę się przywitaćExclamation
A teraz życzyć wam wszystkim wszystkiego najlepszego,przyjemnie spędzonych świąt i dobrej zabawy w sylwkaAngel
no to i ode mnie wszystkiego wszystkim

no i przede wszystkim abyśmy sie "wlepy" doczekali albo jakieś decyzji co do niej
Wesołego Jajka! Oj, To Nie Ta Bajka! Przepraszam,pomyłka Miała Być Choinka! Więc Życzę Karpia Smacznego, Mikołaja Bogatego, Szczęścia I Radości, Prawdziwej Miłości Oraz Uśmiechu Od Ucha Do Ucha!!!!! Wesołych Świąt!!!!
Stron: 1 2 3 4 5