Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: 1,9 TDI 130 czy 2,0 TDI 140 ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kolego @ Polbors 1.9 130 KM po 2005 nie znajdziesz. Pozostaje niezłomne 1,9 115 KM i 2,0 140 KM.
Z tym podniesieniem mocy na 160 KM w1,9 115 KM to trochę gratów trzeba bo nie polatasz i przynajmniej 2 tysie na zabawę.
Nie masz co obawiać się 2,0 jeśli kupisz z poleconego źródła. Pisz na priva do kolegi @Kristobal miał w zamiarze sprzedać swoją Alę w Fajnym wyposażeniu. Autko znane mi osobiście i nic mu nie brakuje.Wink
Oczywiście wybór zawsze należy do Ciebie.Wink
U mnie już nieaktualne.
Sam wiem coś o znalezieniu logicznego 1,9 tdi ( przerabiałem to 4 lata temu ) .
Teraz prawdopodobnie po nowym roku z wielkim żalem będę sprzedawał swojego z silnikiem BTB 1.9 tdi 150km w wersji SPECJAL Sad .
Witam koledzy, jestem nowy i zamierzam kupić sharana z silnikiem 1.9 a rocznie będę robił ok 150 000km Smile tak aż tyle, na co najlepiej zwrócić uwagę?
Zagadaj bajabaj (post wyżej)Nie żebym reklamował ale BTB jest jak na lekarstwo!!!!
narazie szukam zakup będzie w lutym, jest tego trochę w internecie tylko ja szukam 7os wersji tak do 30 000zl
Witam. Interesuje mnie zakup Sharana z silnikiem BRT, auto jest z połowy 2009 roku. Czy on już będzie miał poprawiony fabrycznie ten imbus czy nadal 77mm? Drugie pytanko o dpf mokry w jakich rocznikach występował ?
A może ktoś z Was oglądał to autko?
http://allegro.pl/niemiec-vw-sharan-unit...87984.html
Nigdy nic nie bylo poprawione w sga w zadnym roczniku. Poza tym mozna powiedziec ze brt ma dpf wlasnie mokry.
Śliczne auto.
Sprawdź przed zakupem po VIN-ie w serwisie VW jego oryginalny przebieg oraz historię.Wink
To nie jest zadny wiarygodny przebieg. Kupujesz kabelek za 30 czy 40 euro badz skanerek za 100 euro co dla typowego europejczyka z zachodu to tyle co dla nas 30 zl i szafke krecisz nawet codziennie. W aso spisuja tylko jak do nich przybedziesz to co wyswietla szafa. Chyba ze zlydnie myslisz ze ci co wymyslaja takie sprzety z nich nie kozystaja.
Stron: 1 2
Przekierowanie