Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Pomoc o sprawdzenie sharana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam serdecznie Kolegów forumowiczów Smile
Jestem na etapie poszukiwania kolejnego sharana dla siebie (dotychczas jeździłem sharanem vr6 z 1997 roku, który w maju b.r. uległ "delikatnemu" uszkodzeniu po pożyczeniu go żonie (na szczęście to twarde auto i żona nie ucierpiała)).
Obecnie szukam czegoś do 15000 zł, najlepiej z silnikiem 1.8T.
Ostatnio pojawiło się takie ogłoszenie: http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-shar...yGnIT.html
Czy ktoś z odwiedzających forum może oglądał już ten egzemplarz? Do tego samochodu mam ponad 230km, sprzedający jak zawsze zachwala swój towar.
Bardzo proszę o Wasze opinie.
Pozdrawiam i liczę na pomoc
Tomasz
Witam Klima jedno strefowa a nie dwustrefowa Elektrycznych Szyb ( 2 uchylne ) nie ma nawiewów w podsufitce.
jak jest dwustrefowa to jest tylko jedna uchylna szyba z tyłu od strony pasażera
jani68 dziękuję za zwrócenie na to uwagiSmile a co możesz powiedzieć na temat stanu blacharskiego auta? Rzuciło Ci się coś w oczy? Jak myślisz- przebieg kombinowany? I przy okazji TÜV i książka serwisowa?
Witam no co można powiedzieć przebieg może być taki mały , ja kupiłem 6 lat temu passata 1.8 z Luksemburga i miał 133 tyś przejechane ale lakier nie był tak ładny jak w tym sharanie , jest jak z salonu . troszkę podejrzane jak dla mnie
a passata 98 roku
No i to właśnie rodzi moje obawy aby nie jechać i się rozczarować Sad
Szkoda, że nie ma nikogo z okolic Łodzi kto mógłby zobaczyć tego sharika i napisać coś więcej o nim...
Witam

zapomnij o realnym przebiegu, w Polsce nie ma sprowadzanych z realnym przebiegiem a jak są to promile.

zawsze lepiej kupić taniej i za 200 zł na granicy podnieść wartość o 20 % przez cofnięcie o 100 kkm. nie ma nic prostrzego i tańszego, nawet porządne sprzątanie kosztuje więcej.

niestety rynek jest tak zepsuty przez kombinatorów że uczciwy sprzedawca nie ma tu szans.

Pozdrawiam
Swieta prawda. Juz te autka co masz to maja niekiedy nalot juz ciekawy.
Zgadzam się z Wami, chłopaki, w 100% Smile
Osobiście nie lecę na niski przebieg lecz na stan samochodu. Ale jak sami potwierdzacie- porządne sprzątanie, polerka, kosmetyka lakieru- to wszystko działa cuda. I można się szybko ślepo zauroczyć Wink
Co sądzicie o tym konkretnym egzemplarzu? Jakie są Wasze uwagi (poza tym, że świeci się jak z salonu)?
Pozdrawiam
lepiej poszukaj coś bliżej, handlarz nawet komorę silnika plakiem potraktował Big Grin
co do tych kombinacji z przebiegiem to sporą winę w tym wszystkim mają kupujący bo ludziom wydawało się że jak auto ma 300tyś.+ to już śmietnik i trzeba szukać innego więc handlarze zaczęli skręcać liczniki do wartości "przyjmowalnych" czyli 180 - 220tyś.
Mi się wydaje ze autko mogło dostać nowy lakierek lub fotele pochodzą z innej wersji. Nie sprawdzałem historii tego pojazdu więc piszę że wydaje mi się. Takie fotele były montowane do takiego koloru auta coś jak SKYTER w wersji przed liftem.

http://img1.autocentrum.pl/volkswagen-sh...00-300.jpg

Najlepiej rozejrzyj się blisko po okolicy i szybciej coś ciekawego znajdziesz niż szukać daleko.Wink
Stron: 1 2 3
Przekierowanie