Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Radio 2 DIN
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Sharana. Niestety a może na szczęście firmowe radio nie działa i nie mam ochoty go naprawiać. Ktos z was może kupił jakies nie za drogie radio 2DIN z czytnikiem kart sd i bluetoothem z możliwością podłączenia kamery cofania? Na Allegro są takowe za niewiele ponad 500zł
Witam, ja mogę Ci polecić z czystym sumieniem Kruger&mMatz 2003. Ja kupiłem używane za 500 zł , navi śmiga bez problemu,całkiem dobrze radzi sobie jako zestaw głośnomówiący przez bt, ma port usb, tv dvbt ( o dziwo działa w krynicyBig Grin)i można podłączyć kamerę cofania( w najbliższym czasie), posiada też możliwość sterowania z kierownicy. Wiem że ma swoje klony GMS i Peying.
Pozdrawiam Janek
ja uzywam peying alien wszystkomajacy... ale ma problemy z oddaniem płyty, raz odda raz nie... navi zaczęła na czarno-biało... nawet to niezłe bo kontrastowe, procesor operacyjny jest dosc wolny więc szybkie pisanie np ulic mozna sobie wybić z głowy, mierny dotyk nieprecyzyjny.
Na duzy plus procesor dzwieku Yamaha, pozytywnie zaskakuje. kosztowal mnie kilka lat temu tysiąc zyla. w sumie polecam za tą kasę
(07-12-2016 21:28)PAMONIUSZ napisał(a): [ -> ]...ma problemy z oddaniem płyty, raz odda raz nie...

To pewnie już trochę fajnych płyt uzbierało sobie tam w środku? Big Grin
tez czekam,,, moze kiedyś mu sie uleje i odda cokolwiek... he he Big Grin
Czysciliscie wacikiem ze spirytusem te gumowe rolki tego mechanizmu? Zazwyczaj wystarczy tylko tak tym wyczyscic i problem mija. Nawet nic nie trzeba rozbierac. Chyba ze problem lezy w mechanizmie zmiany plyt w systemie wieloplytowym.
czyscilem, i kalafonia do skrzypiec robilem... u mnie jakas sekwencja działania silniczkow jest do bani... ale czasem sie udaje...
Witam. Dziś dotarła do mnie paczka z Chin z zawartością radia 2 din. Głównie zależało mi na kamerze cofania a takową była w zestawie. Zaznaczę ze nie jestem zwolennikiem świadomego zakupówania gadżetów z chin ale tym razem zaryzykowalem wydatek raptem 250 zl Wink
W związku z tym ze ori mam schowek i radio 1din stąd mam pytanie czy ktoś kupował juz z Was ramkę 2 din i podpowie gdzie taka dostał i jakie ma wymiary. Radio ma wymiar 180 x 102. Ewentualnie może ktoś ma jakiś patent na montaż takiego radia. Dzięki za odpowiedź
Pozdro
Pytaj tu:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=9986

i tu:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=10002

i daj fotki jak wstawisz. Swoją drogą można by to w jeden temat scalić.

Dość rozwojowy a i widzę, że montaż tych kombajnów też będzie ciekawy. Piszcie gdzie można ramki kupić, może jakiś manual podłączeń przy obciętych przewodach w kostce, na pewno się przyda. Co rusz ktoś zakłada a i ja się mierzę do tego, ale najpierw dogrzewacz.
Ja sie nie boję tam zakupów. trzeba na forach np. telchina. pl poczytać który sprzedawca jest ok i nawet daje faktyczną gwarancję. Ja mam wiele rzeczy z AliExpress nawet telefon za prawie tysiaka i sobie chwalę. fakt kiedyś zbyt zaufalem sprzedawcy z małą ilością transakcji i straciłem ok 200 zł ale to w symie moja głupota i tyle. sam myślę o 2 din na androidzie. to w sumie tablet ze wzmakiem i rozbudowanymi wyjsciami
Stron: 1 2
Przekierowanie