Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Mata bagażnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam

jestem nowym posiadaczem VwSharana 2005r i chcialem kupic mate/korytko do bagażnika. Jest spory wybór na Allegro a chciałbym by pasowała idealnie.
Moze ktos poleci cos pewnego?
Ja kupiłem taką i jestem zadowolony
http://allegro.pl/dywanik-bagaznika-vw-s...31310.html
super idealnie nie bedzie dopasowana nie przepłacaj weź najtańszą tylko weź wersje z ta matą antyposlizgową ja wziałem bez i żałuje - jeżdżą mi rzeczy po tym plastiku ... przy okazji ktoś ma na to sposób ?
Podłączę się do tematu. Czy ktoś widział do naszych samochodów matę bagażnikową do wersji 7-osobowej? Czyli taka malutka, na sam tył. Trochę szukałem, ale bez skutku.
Czerwony dzwon 504 255 516 zwożą chłopaki Sharany. Co prawda Kraków ale wyślą
(05-12-2016 13:30)kalamb napisał(a): [ -> ]Czerwony dzwon 504 255 516 zwożą chłopaki Sharany. Co prawda Kraków ale wyślą

Fajno, dzięki, ale najpierw chętnie zobaczyłbym. Ogłaszają się gdzieś?
Nie, bywam u nich bo kupuje zazwyczaj jakieś drobiazgi bo "grube" już zrobione, mogę zobaczyć jak będę i zrobić zdjęcia.
Ta "wkładka" jest plastikowa czy wykładzina? I na sam tył za trzecim rzędem? Czy na całą powierzchnie za drugim rzedem?
Chłopaki mają tylko oryginały wymontowane z fabrycznych aut. Nie sprowadzają przeróbek ewentualnie angliki. Selekcjonują "graty" zawsze wybiorą coś ładnego.
Nie, bywam u nich bo kupuje zazwyczaj jakieś drobiazgi bo "grube" już zrobione, mogę zobaczyć jak będę i zrobić zdjęcia
(04-12-2016 21:55)alfasamiec napisał(a): [ -> ]chcialem kupic mate/korytko do bagażnika. Jest spory wybór na Allegro a chciałbym by pasowała idealnie.
Moze ktos poleci cos pewnego?
Kupuj aby ta mata była bardziej z gumy niż z plastiku. Bedzie milsza w dotyku, lepiej sie dopaasuje do profilu bagażnika, dużo lepszy antypoślizg.

(05-12-2016 13:15)Czerwony napisał(a): [ -> ]Czy ktoś widział do naszych samochodów matę bagażnikową do wersji 7-osobowej? Czyli taka malutka, na sam tył. Trochę szukałem, ale bez skutku.
Nigdy się z tym nie spotkałem ,i raczej tego nie znajdziesz w orginale.
Jestem z Krakowa co to za "oni" gdzie "oni" maja siedzibe? Mam pare rzeczy do kupienia.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie