Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: air ride
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam orentujecie sie kto sprzedaje i zalkada air ride pneumata do sharanów
i jaka mniej wiecej cena do sharana mk1 1998
Musisz raczej pytać w firmach zajmujących się tym tematem. Możesz zapytać w Czesław Customizer, bo właściciel ma alhambrę na air ride, ale od razu mówię, że On raczej będzie miał wysokie ceny, bo robi mega dobre okucia i ogólnie bardzo dobrą robotę.
Ten Czesław był kiedyś u nas na forum, teraz już się chyba nie udziela, miał nick Hammamatsu czy jakoś tak. Może po powołaniu jakiejś zniżki udzieli Big GrinBig Grin
Mapet Tuning np. nie wiem czy ma akurat dedykowane pod sharana. Jak masz trochę wolnego czasu i smykałki sam sobie zrobisz,pytanie czy chcesz jeździć na tym na codzień? Jeśli tak polecam przewody miedziane.
A to nie jest przypadkiem tak ze to zawieszenie nie ma homologacji na drogi publiczne? Przynajmniej na każdej stronie tunerów jest napisane ze żaden zestaw jej nie posiada.
Z tego co wiem od innych, Czesław robi jedne z lepszych zawieszeń i jeśli miałbym się kiedyś zdecydować na powietrze, to chyba u Niego właśnie. Sharan, to ciężkie bydle, nie jakieś polo czy golf i zawiecha musi być mega profi. Tak uważam.

Jak się kiedyś zapytałem w jednej firmie, to mi powiedzieli 5.000zł i to na moim zawieszeniu, więc jeszcze dolicz cenę gwintu. Na pewno da się taniej, bo jest wiele czynników, które wpływają na cenę.
Mapet robi, ale okucia ma nie specjalnie dobrej jakości, Czesław ma chyba najlepsze w Polsce, zresztą robi auta na całą Europę. Co do ceny, można sobie pomarzyć, że ktoś zrobi dobre zawieszenie za 5 tys. a już na pewno nie czesław.
Pewnie, że za 5.000 dobrego powietrza nie zbudujesz, ale można taniej. Taniej nie znaczy lepiej, tak jest od zawsze i tak pewnie zostanie, nie tylko w w kwestii zawieszenia Wink Najlepiej jednak skontaktować się z Czesławami, po co gdybać, skoro można mieć info prosto od źródła Wink
Dokładnie, najlepiej skontaktuj się z Czesławem i możesz dla potomnych napisać tutaj w temacie jaką powiedział cenę.
Witam. Jeśli zły dział proszę o przeniesienie.
Do rzeczy szukam pełnego zawieszenia air ride do sharana mk1 przedlifta, szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć. Może są jakieś sklepy w kuj-POM gdzie sprzedają owe zawiechy lub kto robi takie zawieszenie, czy może są jakieś modele vaga co pasuje do sharana.

Z góry dziękuję.
Stron: 1 2
Przekierowanie