Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Volkswagen Sharan 1,9 TDI czy warto ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam

Zastanawia się nad tym modelem, warto ?

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-shar...yEMkW.html
Obejrzeć i sprawdzić można, wygląda ładnie. Jak masz kogoś z miernikiem lakieru to warto było by pomierzyć, albo mi się wydaje albo prawa strona przód jest lekko nie spasowana. Po za tym stan licznika wychodzi około 16 000 rocznie trochę mało, moja biedronka niby rok starsza a ma około 315 000. Niby nie duża różnica ale jak kupowałem 1,5 roku temu miała 285 000 i w pierwszym roku prawie nie jeździłem, od lipca do lipca zrobiłem ledwo 12 000.
Od jakiegoś czasu szukam sharana i codziennie przeglądam i ciężko znale coś rozsądnego( ten wygląda na rozsądny wybór ) w takiej cenie( czy ta cena nie jest za niska? - tak zwana okazja!) .Strasznie duży rozrzut cenowy mają te samochody.
To sie przekonasz jak go kupisz. Zawsze mowie ze po fotkach to sobie mozesz sprawdzac. Tez nie wiem co ludzie oczekuja bo z miernikiem chca latac przy aucie 15 letnim? Co ma byc nie naprawiane by bylo okej. wazne jak naprawione a nie to czy bylo. sporo aut z salonu wyjezdza juz malowanych.
Ja teraz jak bede kupował dla siebie auto to sam pojade i sobie znajde. Trudno niech kosztuje 2 razy tyle co w Pl ale dziekuje juz handlarzom co sie tylko przechwalać umieją. Ale to pewnie nie bedzie szybko. Gość pisze ze ma Parktronic ,ja nie widzę czujńikow z przodu.
czujniki z przodu są ale wszystko jest tak jakimś czernidłem przesmarowane że zlewają się z listwą z resztą widać że w środku też poszły ze 3 puszki plaka Big Grin przebieg trochę mały bo sam mam grudzień 2002 a na liczniku już ponad 320k, no ale może niemiec przez 12 lat mało jeździł Big Grin
edit:
ogólnie ktoś chyba trochę popłynął z tym opisem wyposażenia bo jest w opisie:
-Świetny system audio ze sterowaniem w kierownicy
a ja tam widzę zwykłą 4 ramienną
dodatkowo :
-Centralny zamek z pilotem w kluczyku.
-Centralny zamek z pilotami.

Przyciemniane szyby też są dwa razy Big Grin

-Kontrolę trakcji
-Kontrolę trakcji. ESP

-Komputer pokładowy.
-Komputer pokładowy.w 100% czytelny

dobra już mi się nie chce, chyba ktoś na gazie pisał to ogłoszenie
TRZEBA PILNIE ZADZWONIĆ DO TEGO SPRZEDAWCY! ZNISZCZY SKRZYNIĘ! zalał jej olej 5w30! Tongue
A ten wart oglądania ?

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen...yHkkZ.html

Czy ta srebrna ramka w liczniku to seryjne ?
Wygląda ładnie. Co do przebiegu ja jadę i słucham jak chodzi. Co z tego że 200k jak może być gorzej dojechany jak 500k. Lakier jak wesol pisze nowe przy transporcie porysuja i malują lub inne historie. Jak ma papiery na naprawy bylbys spokojny Smile kilka lat.
A ten licznik nie wiem brat ma Galaxy i ma taki jasny licznik.
Więc czy malowany czy ja swoim okiem nie dojrzysz napraw to
Chyba dobrze naprawione Smile
(20-12-2016 03:20)ryba998 napisał(a): [ -> ]Czy ta srebrna ramka w liczniku to seryjne ?

Srebrną ramkę mam seryjnie w Galaxy, ale z kolei podświetlenie zielone.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie