Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: alhambra 2003, bład nowych czujników parkowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. posiadam Alhambre 2003r. 1.9tdi. Problem polega na tym że kupiłem ją z niedziałającymi czujnikami parkowania z tyły, po sprawdzeniu VCDS pokazało mi dwa środkowe niespraene. Zakupiłem więc nowe dwa o tym samym numerze 7M3919275A ( chyba nie originalne bo nie ma znaczka audi) i przęczyk zaczał działać ciągłym sygnałem i mruga przycisk wyłączania ( zaznacze że przed wymianą nic niedziałało). VCDS pokazuje błąd tych dwóch czujników ale w logacg widze że działają (pokazują odległość i 1,04ms. teraz pytanie czy trzeba je adoptować czy kupić następne?
Nic nie trzeba adoptowac. Wymieniasz i ma byc ew.bledy kasujesz i tyle.Podmien czujniki wewnetrzne na zewnatrz i wtedy zobacz co sie dzieje.Tez mam dwa takie nie ori i wszystko smiga takze powinno byc tez ok i u ciebie.
Dzięki za podpowiedż. Zamieniłem je miejscami i błąd podążył za nimi. Kasowałem błąd kilka razy i zawsze wraca po zamknięciu VCDS i sprawdzeniu ponownie
Cóż można poradzić w taki wypadku. Pewnie kuno nowych lepszej jakości!!!
kolego najlepiej kupic uzywane ja mam sharana i miałem ten sam problem nie działały mi czujniki ani przód ani tył ponieważ uszkodzony był jeden z tyłu sygnał był ciągły i migała kontrolka kupiłem dwa używane jeden mam na zapas i nic nie musiałem kasować jest ok
OK dzięki koledzy pozostało kupić inne i sprawdzić. Dam znać jak zrobie.
Przekierowanie