Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Problem z Fisem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Wszystkich.
Mam Seata Alhambrę od 5 lat.teraz zaczynają się schody.Od jakiegoś czasu nie gaśnie mi podświetlenie Fis.Wymieniłem wyświetlacz sprawdziłem licznik,porobiłem wszystkie łączenia w drzwiach i klapie no i klapa.Jak wyjmę bezpiecznik przy którym gaśnie licznik i Fis to podczas zamykania centralnym zamkiem fis błyska.
Proszę o pomoc bo idzie zima a przez to pada mi akumulator.
Pozdrawiam.
Jacek
Witam.

Po pierwsze opcja szukaj nie gryzie, na każdym forum. Po drugie zegary dostają kilka zasilań więc wyjęcie jednego bezpiecznika nie jest miarodajne. Po trzecie zegary do wymiany. Można jeszcze na wszelki wypadek sprawdzić ciągłość/rezystancję przewodów zasilających i masowych wchodzących do zegarów oraz zrobić próbę na ich ewentualne zwarcie ale na 99% zegary do wymiany.

Pozdrawiam
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=5305
Jesteś nowy Ziomal jak widzę wiec na razie wrzucam linka ale na przyszłość użyj wyszukiwarki
Dzięki.postaram się poprawić.szukałem ale nic nie znalazłem.a przepraszam po paru dniach wertowania znalazłem jeden post z którego nic nie wynika.
Witam.
Idąc za tropem wyjąłem dzisiaj licznik.teraz mam pytanie o jakich numerach licznik kupić.mój ma numery 7M7920840C .
sprawdzałem na aukcjach liczniki o tych numerach to cena kosmos.
Dziękuję za sugestie
Miałem ten sam problem i u mnie pomogła wymiana zegarów, szukałem po numerach ale cieżko było znaleźć do alhambry i zupełnie przypadkowo trafiłem zegary z sharana różniły się tylko kolorem podświetlenia tarcz i początkiem numeru

Sharan ma 7M7 itd..
Alhambra 7M3 itd..
(albo na odwrót, nie pamietam dokładnie)
http://allegro.pl/vw-sharan-lift-7m39208...02166.html tu już trochę przystępniejsza ale to i tak trochę dużo,
J@cek masz PW
Wielkie dzięki.
Szkoda że utopiłem kasę w wyminę fisa .koleś powiedział że licznik jest OK.
Ciekawe czy jak wymienię licznik będzie OK.Za licznik do alhambry chcą prawie 500
(11-11-2016 12:18)j@cek napisał(a): [ -> ]Witam.
Idąc za tropem wyjąłem dzisiaj licznik.teraz mam pytanie o jakich numerach licznik kupić.mój ma numery 7M7920840C .
sprawdzałem na aukcjach liczniki o tych numerach to cena kosmos.
Dziękuję za sugestie
To ori nr od Alhambry. Sharan ma 7M3. Zadzwoń tu 513 963 171 powinni mieć kilka liczników do Alhambry...
albo tu 605290999
Stron: 1 2
Przekierowanie