Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Alram niefabryczny, dedykowany - dołożenie/podłączenie/problemy - temat zbiorczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
W pracy mam powiadomienie SMS o braku jakiejkolwiek fazy w przewodach elektrycznych.
Idąc tym tropem można stworzyć idealny alarm, można włożyć do autka stary telefon z funkcją bluetooth i taką samą kamerkę. Telefon ukryć np. W schowku pod fotelem a kamerkę w okolicach środkowego nawiewu, tam gdzie przeważnie mieści się uchwyt na telefon. Chodzi o to żeby była możliwie blisko szyby żeby łapała jak największy kąt podczas robienia foto naszemu gościowi, czy to wpadającemu tylko po radio czy też po całe auto.
System reagowałby na ruch i robiłby zdjęcia bez flesza, wysyłał do urządzenia GSM a następnie przez MMS do naszego telefonu.
W prywatnym telefonie mam też program namierzający urządzenie z innego aparatu na hasło, można to też powiązać z tym alarmem.
Najprościej by było włożyć sam tel do auta ale mi trochę szkoda bo fajny jestSmile
może na forum jest mózg który to pozbiera do kupy i stworzy programik i włoży to do magicznego pudełka z płytką, a jak nie tu, to może macie znajomków na elektrodzie i jedziemy z produkcją
są system na telefon z powiadamianiem sms i możliwością namierzenia auta oraz zablokowaniem go szczegółów nie pamiętam ale wiem kto w 3miesicie to robi
Idealny alarm to odcięcie zapłonu(pompy) przez tajny przycisk , sprawdzona sprawa dzięki niej audi szwagra nadal pod domem.
Co do gsm tanie i dobre: http://allegro.pl/profesjonalny-podsluch...26544.html
Witam koledzy przymierzam sie do montażu alarmu remotronix dedykowanego do vw sharan i tu moje pytanie co prawda jakąs tam instrukcje dostałem ale dla pewnosci wole zapytac montował ktoś z was alarm juz sam w sharanie 2002 rok chodzi mo o przewody do których sie wpiąc trzeba z opisu remotronix wynika ze szary i zielony w lewym słupku pod kierownicą podłanczałem z tej firmy alarm 4 lata temu w sswoim pasku b5 noi z tego co pamiętam jeszcze jakis przewód podłanczałem zeby po zamknieciu alarmu zamykało tez szyby z góry dziękuje za kazdą wskazówke Smile
A mozesz dac jakies informacje odnosnie tego czy jest duzo roboty z podlaczeniem tego alarmu chodzi mi o rozbieranie srodka zeby sie podlaczyc z kablami
mozna sie wpinac w drzwiach kierowcy ale instrukcje mowia zazwyczja o słupku "A" czyli tu zaraz przy stopce przy pedalach.
jeżeli chodzi o sharana to jeszcze niewiem w passacie montaz zajął mi 2 godziny ale to z przerwami na czytanie opisów ;p gdybym wiedział odrazu który co jaki przewód to zajeło by to z 15 minut ;p noi tak jak wesoł mówi zawsze najlepiej przy pedałachz lewej strony tam jest mnóstwo miejsca do umieszczenia całej centralki wszystkich bezpieczników noi cała rozdzielnia tam jest w boczku Smile
Generalnie to zalozyl bym ten alarm tylko dla kluczyka ;] a cena alarmu chyba jest mniejsza niz jak bym chcial kupic orginalny kluczyk
no cena alarmu remotronix 149 zł Smile ja zakładam dla nowego kluczyka i dla opcji comfort po zamknieciu auta domyka szyby Smile bajer ;p tylko odrazu mówie jakby ktoś zamawiał z remotronix by chodziła opcja komfort potrzebny jest dodatkowy przekaznik 5 pinowy w ich ofercie za 11 zł ... te przekazniki potrzebne tylko do sharana i golfa 3 bo to te same instalacje ...
Witam
koledzy mój szarik ma centralny zamek otwierany na klucz, jescze na wakacjach w tamtym roku chciałem zrobić otwierany na pilota przy kluczyku
ale spec powiedział ze w moim sharanie sa fordowskie zamki i ma problem połaczenia z modułem czy cos takiego :0 reasumując nic z tego nie wyszlo Sad
teraz pytanie , chciał bym założyć alarm czy taki będzie ? http://allegro.pl/alarm-dedyk-vw-bora-go...11071.html
czy myśleć o czymś lepszym .. ???
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie