Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Rozkodowanie nr vin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam wszystkich serdecznie, jestem nowym użytkownikiem tego forum i z góry przepraszam jeśli piszę ten temat nie w tym miejscu co powinienem. Mam pytanie jak mogę rozkodować nr vin. Chodzi mi o to jaki dokładnie mam silnik, skrzynię biegów itd.? Pozdrawiam.
Takie dokładne info tylko w salonie/warsztacie VW podadzą. Ja u siebie nie płaciłem nic ale w PL podobno coś tam trzeba zapłacić.
Czyli większość forumowiczów była w serwisie?
Takie informacje mozesz znalesc na nalepce w schowku bagaznika po prawej stronie. A takze sa tam kody wyposazenia auta.
Dzięki. Tylko jak te kody zrozumieć?
Baardzo wątpię żeby miał tam choćby info o aku czy silniku. Moja lista z VW to 3,5 strony.
Dziękuję bardzo i pozdrawiam.
(06-11-2016 22:21)K9Darek napisał(a): [ -> ]Baardzo wątpię żeby miał tam choćby info o aku czy silniku. Moja lista z VW to 3,5 strony.

Jest takie info. Ja z mojej nalepki mam np. info o aku, alternatorze, felgach, oponach, siedzeniach, xenonach i wiele innych. A info z kodem silnika jest na samej nalepce, jak i kod lakieru.
(06-11-2016 22:21)K9Darek napisał(a): [ -> ]Baardzo wątpię żeby miał tam choćby info o aku czy silniku. Moja lista z VW to 3,5 strony.

A u mnie w tym co dostałem mam na 2,5 strony rozpiskę i są tam wszystkie te informacje zresztą możesz sprawdzić Wink
[attachment=5106]
Stron: 1 2 3
Przekierowanie