Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Ucieka plyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Problem mam.tego typu iz ucieka mi plyn chlodniczy. Sprawa na tyle inna ze wyciek mam pod slupkiem miedzy drzwiami od str pasażera. Zostaje duza plama i wyglada jakby kapalo z za progu. Czy tam ida w srodku jakies weze czy wyciek mam przy silniku i tak zacieka jakimis kanalami?
Pzd
kolego na 99% puszcza płyn nagrzewnica, deska do zdjęcia i wymiana nagrzewnicy.koszt nowej to około 120 zł , a wymiana hmm ............ słyszałem że biorą nawet 600 zł ,gdybyś był bliżej to byśmy pomyśleli nad tymShy
(04-11-2016 17:39)Hasan napisał(a): [ -> ]Witam
Problem mam.tego typu iz ucieka mi plyn chlodniczy. Sprawa na tyle inna ze wyciek mam pod slupkiem miedzy drzwiami od str pasażera. Zostaje duza plama i wyglada jakby kapalo z za progu. Czy tam ida w srodku jakies weze czy wyciek mam przy silniku i tak zacieka jakimis kanalami?
Pzd

A czy rozczelnionej nagrzewnicy plyn nieuciekal bybdo srodka do auta?
Umnie leci pod autem a w srodku mam sucho dywany sa suche
Nieszczelna nagrzewnica przód to płyn na podłodze w aucie.
Z prawej strony w tym miejscu jest na powrocie z silnika chodniczka paliwa. Czy to na ziemi jest napewno płyn chłodniczy?
Obstawialem ze tak bo niejest to ani plyn wspomagania ani ropa
Jest lekko tlustawa substancja
Tak.mi sie wydaj
Jak dostac sie do tej chlodniczki zeby sprawdzic czy to nie ona przypdakiem?
Chlodmiczla paliwa to nawet nie wiem czy byla w tdi vp ale skoro to nie ropa to musi chyba kolega troszke rozbebeszyc podloge i tapicere by dojsc co to jest i od czego.
Dzisiaj po nocce taka plama
Do zbiorniczka wyrownawczego wlalem litr plynu
Jutro rozbiore tapicerke
Rękę włóż pod wykładzinę, bo na wierzchu będzie sucho a pod wykładziną zapewne pływa wszystko, ja stawiam na nagrzewnicę tak jak napisałem wcześniej, przerabiałem to już parę razy
Marcin pewnie ma racje.
Zawsze mozna na palec i na jezyczek i posmakowac co to jest, w szkole mowili ze mozna sprawdzic "organoleptycznie" a plyn na swoj specyficzny smak, zreszta tak jak ropa, oczywiscie nie zachecam do jakiejs duzej ilosci, pewnie koledzy mechanicy sie zgodza ze taki sposob sprawdzenia duzo wyjasni
Stron: 1 2
Przekierowanie