Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: czy ktoś zna to auto??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A przypadkiem nie SZUKASZ klienta na to auto Huh .Jeżeli tak to nie ten dział .
Oesu, jak można taki wsiuning walić?! Dodgy
drewniane koła Cool
(04-11-2016 10:48)grażyny napisał(a): [ -> ]A przypadkiem nie SZUKASZ klienta na to auto Huh .Jeżeli tak to nie ten dział .

w naszym kraju jest taka tendencja, że od razu jesteś kanciarzem, złodziejem i takie tam.. zasmucę cię.... szukam auta drugiego a to nie jest moje... mój też automat więc byłbym zainteresowany, kolor można zmienić, myślałem że ktoś zna i zasięgnąć informacji chciałem...
Jeżeli naprawdę szukasz to radzę szukać dalej bo ten egzemplarz raczej delikatnie mówiąc -jest dziwny Undecided
Heh...
W sumie auto przyciąga wzrok. Zapewne, pomijając fantazyjne i raczej odważne podejście właściciela do kolorystyki auta, miało na celu wzbudzenie emocji u oglądających... co widać po komentarzach Smile

O dzieciakach nie wspomnę Big Grin

Osobiście - gdybym miał odwagę zakupić ten egzemplarz - pomyślałbym nad kolorem felg. Te raczej nie pasują do całości. Są w pewnym sensie "na siłę i bez pomysłu" dodane do dość efektownej całości.
(05-11-2016 14:31)grzeczny_52 napisał(a): [ -> ]Heh...
W sumie auto przyciąga wzrok. Zapewne, pomijając fantazyjne i raczej odważne podejście właściciela do kolorystyki auta, miało na celu wzbudzenie emocji u oglądających... co widać po komentarzach Smile

O dzieciakach nie wspomnę Big Grin

Osobiście - gdybym miał odwagę zakupić ten egzemplarz - pomyślałbym nad kolorem felg. Te raczej nie pasują do całości. Są w pewnym sensie "na siłę i bez pomysłu" dodane do dość efektownej całości.

wiesz wygląd to pojęcie względne, jak się komuś podoba.... niech sobie maSmile
Przekierowanie