Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Złomowanie SGA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć! Moje Galaxy Ghia 1.9 TDI 1Z 10 listopada odjeżdża na złom.
Tutaj mam do was pytanie, co jeszcze warto wyciągnąć z niego przed "odejściem" ?
Tzn części które mogę sprzedać aby posłużyły w innych SGA, takie które są poszukiwane.
Wymontowałem już silnik, skrzynie, półosie, 7 foteli, panel środkowy z climatronikiem przyciskami od sterowania szyb 2 i 3 rzędu oraz podgrzewania siedzeń, podnośniki szyb z przyciskami i wiązkami, piecyk D3W, turbo, winde od koła zapasowego, kata.
Blacharki raczej nie rozbieram, wiem że warto byłoby maglownice wymontować, ale miałbym wtedy problem z odholowaniem do na plac.
Jak myślicie co jeszcze wyciągnąć? Autko było bogato wyposażone. Shy
Cześć,
polecam układ wydechowy (jeśli w dobrym stanie) oraz filtr cząsteczek stałych, rozrusznik, pompa/pompa wtryskowa, wtryski/pompowtryski, przepływomierz, chłodnica.
Chyba niezbyt dokładnie czytałeś post powyżej kolega pisał że silnik zdemontował a tam wtryski ,pompa , itd .raczej były .
Najlepiej by bylo bez kol go oddac a wtedy i tez bez piast czujnikow nawet sprezyn itp.
Ja bym się chętnie uśmiechnął o te lampki montowane w drzwiach i we wnętrzu(bagażnik, podsufitka). Z ceną możemy się dogadać.
Wyciągaj maglownicę . Za sprawną w używce 400zł dostaniesz. Mocno chodliwy temat.Smile Auto zawsze na lawecie możesz odholować.Wink Pasy przednie pirotechniczne.
Mam małe pytanko w kwestii złomowania auta ile procent auta ma zostać ?? aby było jeszcze ,,autem do złomowania,,
Nie wiem czy chodzi o procent, ale sąsiad złomował i mówił coś o wadze pojazdu.
90% wagi musi być, ale z każdym się można dogadać Smile
Zależy jak kto się dogada.Wink Jedni potrzebują całe auto a inni potrafią zezłomować bez auta.Wink Wszędze pracują ludzie.Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie