Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: AJH 1.8T - Króciec wody 06A121133K
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Gdzie oprócz serwisu dostanę króciec wody nr 06A 121 133K?
Chyba że ktoś ma coś takiego na sprzedaż.
Będę bardzo wdzięczny.
Przeniosłem na właściwe miejsce, zadzwoń pod ten nr 605290999 Wojtek, gościu będzie miał na 100%
Wielkie dziękiSmile
Jak nigdzie nie znajdziesz to pisz . Mam taki silnik cały w domu. Nara
Witam.

Wiem że temat już stary ale ma ktoś może ten króciec 06a121133k bo ciężko to znaleźć, ew gdzie można kupić.
Witam jestem posiadaczem fajnego modelu sharana 1.8t w bogatej opcji auto jest super ale mam straszny problem a dokladnie pek mi kruciec wodny ktorego nigdzie nie ma moze na forum znajde kogos kto ma silnik 1.8t AJH w czesciach i pomoze ??

Nr czesci :

06a 121133K

sprawa dosc pilna bo szykuje wyjazd

:D[font=Courier][/font]
Po pierwsze kolego nie piszemy na forum POMOCY bo to nie pogotowie ratunkowe ;-)
W dziale giełda masz temat Firma Ćmielewski zajrzyj tam powinien być numer telefonu zadzwoń jeśli maja to wyślą. Gdyby był problem daj mi znać podam Ci dwa numery do ekip w Krakowie które sprowadzają i rozbierają Sharany i tez mogą wysłać.
Witajcie, mi również pękł ten króciec i nie da się go nigdzie kupić. Metodą na rasowego polaka trzeba coś wykombinować więc myślałem o poskładaniu czegoś podobnego z nowych dostępnych części - używka też może pęknąć.
Więc szukając w necie czegoś podobnego z 1,8t trafiłem na 3 podobne sprzęty - 1 używka od AWC, 2 inne nowe od paserati i a4 - oryginał wygląda tak:
[Obrazek: 0.jpg]
  1. Pierwszy z dwoma gniazdami na czujniki (w AJH są 2 obok siebie)
    [Obrazek: ws_serve_pic.php?n=523334151314201413601...p3lt2526v5]
    intercars 1
    ale pojawia się problem z króćcem głównego węża idącego do chłodnicy - fabryka mówi zacisk sprężynowy, audi mówi dziwny patent ze śrubkami - i nawet byłbym skłonny na to pójść gdyby była dostępna jakaś przejściówka - takiej póki co nie znalazłem
  2. Drugi z jednym gniazdem czujnika ale za to z normalnym wyjściem dla chłodnicy
    [Obrazek: ws_serve_pic.php?n=131315181821603948141...p3lt2526v5]
    intercars 2
    dodatkowy trójnik dla drugiego czujnika
    [Obrazek: ws_serve_pic.php?n=151421171615605250401...p3lt2526v5]
    intercars trójnik gniazda
    no i to by mogło zadziałać
  3. Trzeci to używka najbardziej przypominająca oryginał ale też ciężko osiągalna.
    [Obrazek: 678697077_771.jpg]
    Ćmielewski S'ka
    jako materiał na przeróbkę może być bo wymagałby tylko dołożenia trójnika z gniazdem drugiego czujnika, ale samego elementu nowego też nie da się dostać (chyba że u chińczyka po 4$/szt ale minimalne zamówienie 200szt)


Jeśli dobrze kombinuję to uda się zrobić moda fabryki w cenie ok 50-60 zł i będzie na lata bo na nowych częściach, ale pytanie czy ktoś próbował coś podobnego.
Witam. Poszukuję króćca wody znajdującego się przy głowicy z dwoma czujnikami do 1.8t AJH. Oznaczenie 06A121133K
Szukałem odpowiednika Twojego króćca do nowszego 1,8 - AWC. I o ile do innych silników 1,8T jest sporo zamienników, to do Sharana niestety nie ma. Używki często mają wygrzane i pokruszone kołnierze utrzymujące oring na miejscu.
Ja zamówiłem nowy króciec w ASO - 96 zł.
Stron: 1 2
Przekierowanie