Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Podświetlenie popielniczki - jak sie dobrac do żarówki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam czy można wymienić samą żróweczkę w oprawce podświetlenia popielniczki , bo z tego co słyszałem jest to komplet oprawka plus żarówka .
Było już o tym. Bierzesz kombinerki i ciągniesz za te blaszki, wtedy wyciągasz żaróweczkę, wkładasz nową, tak żeby druciki przeszły przez dziurki na blaszki i wkładasz blaszki.
OK znalazłem stary post szukałem pod innym tytułem .
jak w temacie moze ktoś podpowiedziec jak sie dobrac do oświetlenia popielniczki ?
Wyjmij całą popielniczkę z obudową . Od dołu masz podejście do żarówki. Przyda się do wyjmowania żaróweczki z obudowy śrubokręt płaski "zegarmistrzowski" żeby podważyć zaczepy od obudowy żarówki.
No właśnie jak wyjąć popielniczke... wkład to normalnie a potem ?
pomoze ktoś jak wyłuba tą cześć z żarówka?
Przepraszam ale nie do końca wszystko napisałem jasno. Znalazłem w garażu całość więc porobiłem fotki i je opiszę. Wink Za chwilę je po opisaniu wrzucę.
Podważ dookoła całą półkę w której są przyciski uchylnych szyb zaznaczone kółkami na czerwono i wyjmiesz cały element z popielniczka.
[Obrazek: 830cde33e611.jpg]

Miejsca zaznaczone strzałkami trzeba podważyć płaskim cienkim śrubokrętem tak jak strzałki pokazują.
[Obrazek: df8b5f5117c6.jpg]

[Obrazek: c0d4d0cf9426.jpg]

i zdejmujemy taki plastik.
[Obrazek: 031e8dcc0020.jpg]

Teraz została nam oprawka z żarówką w środku. Podważamy ją tak jak strzałka pokazuje cienkim śrubokrętem płaskim i wyjmujemy oprawkę z żarówką.
[Obrazek: 76a993e5da90.jpg]

A tak wygląda wyjęta żarówka z oprawką.
[Obrazek: 01fe94768f57.jpg]

Pozostaje teraz wymienić żarówkę.Smile
Życzę udanej naprawy.Wink
Tak samo sytuacja wygląda w sharanie po lifcie 2004 ?
Identycznie.Smile To co wstawiłem wyżej to lift i polift Sharan i Alhambra oraz Galaxy po 2000 roku. Nie jestem tylko pewny jak jest w Galaxy po 2004 roku.
Przekierowanie