Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Domykanie szyb, centralny zamek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ,

To moj pierwszy post na tym forum wiec prosze nie krzyczec.

Dzisiaj stalem sie posiadaczem Vw Sharan 1.9 TDI 110KM 1997r. (modelowo 1998r.) Jesto to wersja skandynawska bo nawet mam wtyczke na 220V zeby podgrzac silniczek.

Ale teraz konkretnie. Nie zauwzylem przy zakupie takich 2 szczegolikow jak to ze tylna szyba od strony pasazera w momencie gdy przekrece kluczyc w zamku i uruchamia sie domykanie dziala w odwrotnym kierunku, czyli 3 sie zamyykaja a ta jedna sie otwiera. Dodam ze wszystkie szyby dzialaja prawidlowo z przyciskow.

A ten drugi szczegolik to to ze centralny nie zamyka mi jednych drzwi.

Z gory dziekuje za zetelne odpowiedzi ktore nakieruja mnie na rozwiazanie wyzej opisanych problemow.

Pozdrawiam.
Jak central nie zamyka drzwi to sprawdź kable na połączeniu z tymi konkretnymi drzwiami w gumowej osłonie (znajduje się między zawiasami). Tam lubią pękać przewody. Jeśli to nie pomoże to rozbierz tapicerkę w tych drzwiach i miernikiem sprawdź czy przy zamykaniu centralnego zamka do silniczka dochodzi napięcie. Co do szyby to nie jestem pewien, więc się nie wypowiadam. ;P
moze byly robione drzwi i zostaly zamienione kable, to moze byc powod
odwrotności, czy zamykanie tez dotyczy tych samych drzwi?, moze ktos zrobil rewolucje na szybkiego przed sprzedarzą
otoz nie, szyba pracuje odwrotnie od strony pasazera natomiast cenrtalny nie zamyka tylu od strony kierowcy Smile
zobacz czy czasem klamki nie masz wcisnietej od srodka wtedy tak sie moze zachowywac
Przekierowanie