Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Problem zu ogrzewaniem ich klimatyzacja.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam was serdecznie. Jestem tutaj nowy.
Mam maly problem, ktorego nie potrafie zlokalizowac jak i znalezc czegos na ten temat w innych postach. Kupilem kilka dni temu sharana 1.9 tdi 130km z 2004r.
Problem w tym, ze ogrzewanie w kabinie nie dziala, klima rowniez a nawiew wydmuchuje bez zadnego problemu. Stad moje pytanie. Czy wie ktos, gdzie lezy Problem i czy mozna go samemu usunac.
jeśli jest czynnik w układzie i słychać że kompresor klimy się załącza to albo zaworki albo moduł climatronik - to odnośnie klimy,
co do nagrzewania wnetrza to jeśli silnik osiąga temp ok 90 i nie ma ciepła na nagrzewnicy to albo jest niedrozna, zapowietrzona albo znów moduł climatronik... dużo tu wróżenia. podpiąć vaga i przetestować.
Dzieki. Sprobuje pokąbinowac. Jak znajde Ten problem zaraz napisze gdzie przyczyna leżała
(21-09-2016 15:16)szybki2787 napisał(a): [ -> ]Witam was serdecznie. Jestem tutaj nowy.
Mam maly problem, ktorego nie potrafie zlokalizowac jak i znalezc czegos na ten temat w innych postach. Kupilem kilka dni temu sharana 1.9 tdi 130km z 2004r.
Problem w tym, ze ogrzewanie w kabinie nie dziala, klima rowniez a nawiew wydmuchuje bez zadnego problemu. Stad moje pytanie. Czy wie ktos, gdzie lezy Problem i czy mozna go samemu usunac.

Niech kolega napisze prościej,jaśniej. Tzn.mamy rozumieć ze nawiew działa,ale tak jakby nagrzewnice były zamkńiete bez obiegu cieczy ? Moze ciekły i ktos mądry zrobił mostek na przewodach gumowych wodnych i płyn nie krąży przez nagrzewnice. I ńie bedziesz miał ciepełka w aucie. U mńie brakowało pompki tej w podszybiu,ktos wyciągnął i nie założył z powrotem. Moze jakiś mechanik w celu jej reanimacji. Teraz wystarczy otworzyć maskę i juz ja widać. Lub slychac szmer na włączonym zaplońie.
Przekierowanie