Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: kod do klimatyzacji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jak wejść w ustawienia autotestu klimatyzacji w seat Alhambra 2002 rok nie działa naciskanie eco+obieg
było już na forum nie raz, nie ma takiej kombinacji w SGA i trzeba łączyć się przez kabel.
kurde myślałem ze sie uda bez kabla dziś zaczął migać klimatronik a do vag dopiero w poniedziałek dostęp dzięki za odpowiedz chyba dal mu dzisiejszy upal w kość
Pewnie silniczek od obiegu wewn/zewn sieje ten błąd. To dość częste jak juz zaczyna się kiepszczyc.
da się z tym jeździć czy nie będzie działać klima jak powinna ?
Działa wszystko poza tym sterowaniem obiegiem no i obieg z automatu ustawia się na wewn wiec będzie sauna w aucie na szybach.
okaże się co będzie niby jak naciskam obieg to słychać jakby sie zmieniało chyba ze nie ma czynnika ale dobijany był około 2 miesiące temu tylko po dobiciu okropne kałuże były pod samochodem a teraz jak wyskoczył błąd kałuży brak wiec może coś zrypali przy dobijaniu bo wcześniej rok było ok

jest tez tak ze wczoraj dmuchalo zimne powietrze a po jakimś czasie zaczyna lecieć letnie wyłączę klimę i odpocznie i znowu zimne a za jakis czas znowu letnie
Nie ma takiej opcji by dobić czynnik. To jest fizycznie niewykonalne. Czynnik się odciaga, robi proznie i wtedy zapodaje odpowiednią ilość. Tego raczej nie można skopac.
Podepnij kompa i sprawdź błędy w klimie
źle napisałem serwisowali cala klimę wiec chyba zrobili tak jak ma być chyba na tym się znają Big Grin chyba Big Grin. Jak pisałem jutro się okaże
po podpięciu vag wyszło błąd czujnika ciśnienia jednak błąd sam się skasował i zniknął po podpięciu maszyny do klimatyzacji : ważne ze działa wygląda na jakaś chwilowa niedyspozycje a jak będzie to zobaczymy
Przekierowanie