Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Zawieszenie Koni czy ktoś ma u siebie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukuję opinii jak sprawuje się zawieszenie Koni w SGA. Przymierzam się do zakupu zestawu 1140-7341 i chciałbym poznać opinie użytkowników czy się to sprawdza w codziennym użytkowaniu.
ja rozważałem zakup gwintu ale odpuściłem , kupiłem same sprężyny mts - 35-40, dalej mam seryjne gumy 195/65/15 i jestem zadowolony
SEATjest dużo bardziej stabilny na zakrętach i przy prędkościach autostradowych mniej podatny na podmuchy wiatru
Oczywiście z minusem jest to co jest zarazem plusem czyli " czucie " nierówności, studzienek, szyn, itp.
z gwintem to już będą prawie pląby z zębów będą wypadać
Też bałem sie wypadających pląb ale zaraz po odebraniu auta na gwincie przestalem sie bac. Tył wcale nie jest mocno opuszczony i jest wystarczająca amortyzacja do poruszania sie w miescie. Na trasie jest bajka , zero przechyłów , poczucie bezpieczenstwa na zakretach - bez porównania. Na standardzie mialem wrazenie wywracania sie auta (zwlaszcza po przesiadce z niskiego sedana).
Przekierowanie