Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Hałas podczas przyśpieszania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich, w moim Sharanie mam taki objaw,ze podczas przyśpieszania słyszę jakiś delikatny hałas z okolic silnika(ni to szum,ni to stukanie,poprostu jest głośniej). Wiem jakie odgłosy wydaje nasz TDI pod obciążeniem,ale to jest coś innego,najdziwniejsze jest to,że znika tylko podczas skręcania w prawo. Występuje to na biegach 1-4 potem cichnie-tylko podczas przyśpieszania,jak jadę ze stałą prędkością jest cisza. Nie wiem czy ma to coś wspólnego ale dodam,że jak wiele osób mam wibracje na drugim biegu,ale nie są one aż tak uciążliwe wiec nic z tym nie robiłem. Miał ktoś taki przypadek??
Dotyczy to jakiego sprzętu?
Sharan taki jak Twój.
Z polosiami mi już cos robiłeś? Mam na myśli przeguby, łożysko w podporze? Który to rocznik auta, skrzynia ta nieszczesna czy ta jeszcze stara.
Nic tam jeszcze nie grzebałem,2001r,skrzynia 6 biegow ale nie orientuje sie ktora wersja.
W tych budach to jest parę rzeczy które mogą to powodowacTongueołowie podpora dwumas i skrzynia. Tu nie wiemy czy cokolwiek było robione i jaki jest przebieg auta ale to są fury którymi po bułki się nie jeździ.
Na blacie jest 308tys, te elelmenty które wymieniłes tycza sie raczej kołysania na 2 biegu......bardziej jednak denerwuje mnie ten halas.
Nagraj hałas bo tak to nie wiadomo oco chodzi.
Przekierowanie