Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Odma - temat zbiorczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
czasami jak robisz male przeloty zimowa pora zbiera sie tam ala masło ewentualnie robi sie lód i blokuje przelot.
No to chyba jednak trzeba będzie tam zajrzeć Smile A co będzie jak się ona zapcha ? W ogóle są jakieś oznaki w pracy silnika sygnalizujące , że coś się z nią dzieje ?
Nie ruszaj tego lepiej, bo będzie rurki wymieniał. Ja jak swoją odkręciłem (byłą lekko pęknięta), to mi się posypało tak, że ledwo co przykręciłem żeby 1 dzień przejeździć póki nowej nie będę miał.
Z drugiej jednak strony nie ruszać jak być może jest tam na słowo honoru to też może nie być dobre wyjście.
No właśnie, mi się tak przypadkiem połamała. Chciałem ją odkręcić bo mi przeszkadzała. I musiałem kupić drugą.
Witam, ktoś podawał numer rury przykręcanej do bloku. Czy ktoś może posiada numer tego gumowego kolanka z pokrywy zaworów do puszki odmy?? Jest to w ogóle dostępne w zamienniku??
Musze wymienić całość bo na dole przy bloku cieknie, a do góry przewód strzelił prawie na całej długości...
Ja wymieniałem tą część, Hans Pries (topran) to robi, poszukam numeru.
Kolego, a wymieniałeś komplet?? u mnie od dołu jest plastikowa rurka przykręcana do bloku, później taki zbiorniczek/osadnik biały i dopiero gumowe kolanko z jednej strony z mniejszą średnicą (do tego osadnika) a od strony pokrywy zaworów grubsza średnica. Ja potrzebuję wszystko oprócz tego osadnika.
Wymieniałem tylko tą rurkę z kolankiem, przykręcona od dołu do bloku i później do tej białej puszki wciśnięta.
[Obrazek: min_d22e2ba19575c98e0dd2f0118a83.jpg] Uploaded with fotem.pl
Szukałem po nr oryginału w katalogu inter carsu chyba.
No właśnie to to wiem, ze jest dostępne, zastanawia mnie czy przypadkiem to górne kolanko nie jest dostępne tylko w serwisie bo nigdzie tego nie widzę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie