Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Odczytanie logów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wesol jesteś mega gość, właśnie byłem w serwisie żeby sie dowiedzieć jak mam pompki już wiem że mam AK, lub regenerowane przez volkswagena AX, nikt mi nic nie powiedział że jeszcze mogę wpakować tam AC, myślałem nad zakupem pompek od 130 ale nie wiedziałem czy będzie chodził , jak powiem mojemu mechaniorowi że ma zrobić "BIPy" to go zabije tym heheh, jest mega kumaty w sprawach mechaniki ale to już by było za mocne dla niego hehe ok szukam AK,AX,lub AC i jeszcze napiszę do gościa z forum Golfa i zobaczymy co mi powie POZDRO!!
Problem rozwiązany wymienione zostały 4- pomowtryski i auto lata jak szalone!! dziękuje wszystkim za pomoc!! jak będę miał problem to wiem że mogę na was liczyć POZDRAWIAM!!
od 130 mozna dac pompki ale trzeba wlasnie robic BIPy. Same pompki nie dadz nic bo te ori co sa w AUY maja wydajnosc do 180 KM lub nawet nieco wiecej. Te od 130 wystarcza spokojnie do 200-220KM. Ograniczeniem w silnikach PD jest suszarka.
Czyli jeśli bym wymienił wtryski w silniku AFN 110 km na jakieś wieksze bo tak zrozumialem i wgrał inne mapy to moc silnika by wzrosła???Dobrze rozumuję?
tak. Zdrowy afn zamiast deklarowanych 110 koni ma zazwyczaj pare gratisow i bywaja nawet takie co maja 120 KM. Wymiana wtryskow na 216 i masz juz 130-135KM po programie 145-150 gdzies. tak mniejwiecej bo różnie bywa.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie