Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: światła stopu wariują
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam !!!! rok temu padły mi światła stopu wymieniłem czujnik i było ok dzisiaj na badaniach technicznych diagnosta zauważył że nie działa dobrze stop a mianowicie trzecie światło stopu działa normalnie ,lewe w lampie świeci się cały czas a prawie nie działa w ogóle gdzie zacząć szukać ?
A żarówki sprawdzone? wtyczki przy wkładkach od żarówek sprawdź.
nowe kupiłem i założyłem może być to związanie z masą? ale żeby naraz w dwóch lampach ?
jesli lampy nowe ( tyle ze nie wiemy czy oryginalne) wykluczając teoretycznie trzeba sie przyjrzeć instalacji. Albo same lampy są włoskiej firmy "Robioni" dlatego takie atrakcje ;-)
lampy stare teraz byłem chwile popatrzeć i stop normalnie działa w lewej lampie jak mam wyłączone światła pozycyjne jak je zapalę to pali się cały czas
No to albo zonk w lampie albo w kablotece. Problem z masą, zwarcie, czujnik pedału hamulca itp. Wymieniałeś czujnik to czytałem ale nowy czy niekoniecznie?
zrobione Smile w lewej lampie żle żarówkę pozycyjną włążyłem masakra a w prawej nie było zasilania więc pociągnąłem kabel z lewej do prawej i wszystko działa
Przekierowanie