Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Maglownica/przekładnia kierownicza - jaka/od czego/zamienność
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wiem,że to stary temat ale czy warto regenerować czy kupić używaną maglownicę - moja cieknie.
Chyba tak zrobię, mam upatrzoną za ok 300zł z kompletnego nadwozia, jest sucha poza pękniętą gumą od pasażera.Mam nadzieję że nie ma różnicy czy pochodzi od bęzyny czy od dizla.
Jasne,że tak.Liczyłem na to że to ta sama maglownica.Mam zaplecze techniczne i dam radę.Dzięki za pomoc i cierpliwość. Cześć !
Ja regenerowalem w pasku b 5 3 lata spokoju w walbrzychu z montażem 500 zl
A ja zadam pytanie bo przymierzam się do wymiany przekładni (zaczyna niedomagać) w sklepach internetowych są regenerowane.
Różne firmy różne ceny którą wybrać? patrzeć na firmę czy cenę?
firmy które zaproponowali to:
TWR
SPIDAN
MAPCO
Może macie większe doświadczenie to chętnie posłucham dobrej rady
witam mam pytanie odnośnie przekładni która się skończyła mam sharana 2003 benzyna 2.0 i mam pytanie czy pasuje również od diesla ewentualnie starszej wersji sharan oraz czy ktoś kupował po regeneracji która firmę polecacie .Pozdrawiam
(11-07-2016 23:26)grzegorz.leszko napisał(a): [ -> ]witam mam pytanie odnośnie przekładni która się skończyła mam sharana 2003 benzyna 2.0 i mam pytanie czy pasuje również od diesla ewentualnie starszej wersji sharan oraz czy ktoś kupował po regeneracji która firmę polecacie .Pozdrawiam
rozumiem ze pytasz o maglownicę. maglownica od starszego typu nie będzie pasowała. inny króciec wychodzący z magla na kierownicę. Pasuje od diesla z lat 2001 do 2009. Możesz zregenerować swoją . koszt 400 zł. Za regenerowaną musisz dać z 800 złotych i starą oddać. Opcja którą polecam jest najtańsza dla Ciebie.Smile
Kogo polecacje w dziedzinie regeneracji magla bo mnie tez bedzie czekac regeneracja w niedługim czasie?
Witam, polecam firmę ARGO z Czestochowy, szybko sprawnie. Już ponad rok i wszystko ok.

pozdr
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie