Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: (Sharan 97r 1.9 Tdi 110km) Nie działa lewa strona auta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, dzisiaj zauważyłem że w moim szariku nie działa lewa strona, nie otwiera się szyba (nawet z kluczyka) nie działa sterowanie lusterkiem lewym, brak oświetlenia: lampa przód i tył lewa, no i nie ma też światła stopu na klapie bagażnika. Małe bezpieczniki sprawdzalem są ok. Co może być przyczyną?

Dodam że miałem kiedyś problem z bezpiecznikami (córka się bawiła i jakimś cudem co drugi po wyciągała) ale temat był opanowany i według rozpiski z neta włożyłem tak jak powinny być, chyba że była zła rozpiska ( może ktoś podrzucić w PDF rozpiske do mojego modelu bo tej z forum nie mogę odczytać). Było to dość dawno i wszystko działało tak jak powinno po włożeniu bezpieczników. Temat lewej strony pojawił się dzisiaj.

Z góry dziękuję Wink
Powiem szerze ze rozpiski bezpieczników różnią sie od siebie. Mamy w domu dwa trojaczki i pościągalem troche PDF i sam sie gubię. Jak chcesz to sie zdzwonimy i na macanta powiem ci gdzie ktory ma byc. Jaka wartość w A znaczy sie. Odnośnie bezpiecznikow ktory za co odpowiada to instrukcje które posiadam nie do końca sa poprawne w stosunku do urządzeń w aucie. Uważam ze za duzo jest zmian w elektryce aut i zawsze trzeba brać poprawkę na to co jest w necie.
Witam! W/g mnie należy sprawdzić połączenie z masą - brązowe żyły do części karoserii. Potwierdzeniem sprawdzić czy reflektor "zaświeci" jeżeli na jego brązowy kabelek podamy masę ( - z aku).
powodzenia.
Przekierowanie