Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: szarpie na benzynie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
sharan zaczął tak szarpac że nie można jechać , wymieniłem swiece ,kable kopółkę i palec..... co dziwne że jak odpale bezpośrednio na gazie to jest ok ....!!!!!!. więc myśle że to jest związane z paliwem ...proszę o podpowiedzi co sprawdzić......
pozdrawiam Arti.....
Witam

Wymień filtr paliwa

pozdrawiam
Ja myślę że wtryski ci stają ,mało jeżdzisz na benzynie i poprostu wtryski śniedzieją .
miałem coś takiego w Lanosie z miejsca nie można było na benzynie ruszyć .
Zatankowałem na Shellu najdroższej benzyny dolałem preparat STP do czyszcznia wtrysków ,odpaliłem samochód na godzine zostawiłem jego na wolnych.
Po tym zabiegu zaczoł jakos się wkręcać w obroty potem jak leciałem gdzieś po trasie przełączałem jego na benzyne i kilkanascie kilometrów jechałem.
Jak wtryski mi się rozruszały to pózniej już pilnowałem zeby znowu nie zaczeły stawac.
Preparat STP był przewidziany buteleczka na 70 litrów benzyny a ja wlałem butelke na 20litrów.
witam
taki mam problem

jak mam mało benzyny, tuż przed rezerwą to gaśnie mi, jakby paliwa nie dostawał, lub byłby syf w paliwie, wlałem już denaturat ale chyba mało ;(
jak mam paliwa powyżej minimum to jest oki
odpala za kazdym razem nawet jak jest mało paliwa

jak zgasnie zakręcę raz i odpala

i mam pytanie
czy jak zdejme z filtra paliwa wężyk i przekręcę kluczyk to pompa będzie wywalac benzyne ?

myślę zeby spalić to co jest w baku od zera i boję sie zapowietrzyć układ
najprościej jak dla mnie to opalić i niech chodzi az sie skonczy paliwo ale czy to bezpieczne dla silnika ?

chyba że macie inny sposób na to cudo ?
Sprawdz pompke paliwa z sitkiem w baku moze przy małym stanie paliwa niedomaga.
witam może byc że oszukuje wskażnik i pokazuje że paliwo jeszcze jest a tam koniec tak kiedyś miałem pozdrawiam
no pokazuje
czasami wariuje
ale skoro paliwo jest ....



ono to co zrobiłes ?

danieczek jak sie do niej dobrac
jak się nie mylę dostęp do pływaka jest taki sam w turbo gnojku PD jak i w benzynie , znajduje się pod prawym siedzeniem pasażera, drugim rzędzie (nie pamietam dokładnie). Trzeba ściągnąć wykładzinę na podłodze,szynę siedzeń potem czarny dekiel. Pod deklem jest dojście do zbiornika.
a gdzie ta pompka jest ?
właśnie pod deklem tam tez jest pływak i sitko
coś takiego: http://allegro.pl/vw-sharan-2-8-vr6-pomp...12357.html

Tu lepiej widać pływak: http://allegro.pl/pompa-paliwa-vw-sharan...97563.html
Stron: 1 2
Przekierowanie