Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Lusterka zewnętrzne z kierunkiem - rozebranie na części
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko,

nie znalazłem info, więc zakładam temat.
Przez kilka miesięcy nie znalazłem w UK lusterek składanych elektrycznie. Zdecydowałem się na zakup w PL. Zewnętrznie wyglądają tak samo (nie, jak np golf IV, passat B5), ale jednak się różnią. Uchwyt lustra, ten przykręcany do drzwi, jest innego kształtu. Po stronie pasażera powinien być mocniej zagięty w stronę karoserii. Jak wiadomo, u mnie nie jest. Sama regulacja nie starcza i lusterko mi nie chwyta linii auta.
Myślę nad wymianą tego uchwytu na UK. Kupiłbym jakieś połamane lustro za kilka funtów, kwestia, jak to rozebrać. Od razu bym zrobił podświetlanie, jak w nowych sharanach. Jakieś wskazówki?
Dodam, że nie chodzi o zmianę szkła, czy obudowy, a całkowite oddzielenie lustra od uchwytu.
nie uda ci sie. Tamjest mocna sprezyna plus czesc ze tak powiem ani nie wymienna ani nie do reozbrania i nie do ponownego zlozenia. Temat slaby i osobiscie nie probowalbym tego bo tylko popsujesz lusterko. ALe i unas sa angliki dostepne na allegro. Dosc czesto wciskaja nam wlasnie te jako europejskie.
Rozebrać to rozbierzesz raczej bez problemu ,tyle że trzeba trochę zniekształcić górne mocowanie sprężyny jak zdejmiesz plastikową obudowę lusterka to sam zobaczysz co i jak i w tedy mozesz zamienić mocowanie do drzwi z innym lusterkiem ale ponowne tego zespolenie to już inna ,, zagwostka ,,tego nie opanowałem .
(17-06-2016 10:41)grażyny napisał(a): [ -> ]Rozebrać to rozbierzesz raczej bez problemu ,tyle że trzeba trochę zniekształcić górne mocowanie sprężyny jak zdejmiesz plastikową obudowę lusterka to sam zobaczysz co i jak i w tedy mozesz zamienić mocowanie do drzwi z innym lusterkiem ale ponowne tego zespolenie to już inna ,, zagwostka ,,tego nie opanowałem .

http://allegro.pl/lusterko-prawe-vw-shar...49197.html
Przekierowanie