Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Podłokietnik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam rozbierał ktoś podłokietnik chodzi mi o zdjęcie materiału bo mam przetarty a nie wiem jak ściągnąć ten plastik z pod spodu podłokietnika
pozdrawiam
Witam demontował może ktoś podłokietnik fotela kierowcy?Nie wiem jak się za to zabrać Huh
Ponawiam pytanie przedmówców. Ta sama potrzeba.

Raz na rok trzeba wątek reanimować Smile
wygodnictwo zawitało na naszym forum Wink bez urazy chłopaki, ale wpisałem tylko "podłokietnik sharan" i od razu znalazłem to:
http://instrukcja.pl/i/nadwozie_wnetrze_.../pdf/10213

albo to:
Przerabiałem temat niedawno w swojej alhambrze. Myślę, że w Sharanie jest to samo.
-wyjmujesz plastikową okrągłą zaślepkę z boku łokietnika;
-zobaczysz otwór głęboki na szerokość łokietnika;
-kluczem imbusowym /chyba '6'/ odkręcasz śrubę;
-po odkręceniu podłokietnik samoczynnie opadnie.
To ja trochę rozwinę pytanie:

jak oceniacie alternatywę:
- dobieranie materiału i obszywanie podłokietnika albo
- zakup mniej zużytego?
zapewne nie dobierzesz idealnie materialu. tylko czy ktos sprzeda podlokietnik sam bez fotela w dobrej cenie?? JEsli sie nie uda to dorabiaj nawet z innego materialu ale chyba juz oba by wtedy trzeba bylo zrobic w przednich fotelach
Witam. Mam pytanie czy podłokietnik z MK1 pasuje do MK2? Czym one sie różnią?
(09-02-2013 00:21)Czerwony napisał(a): [ -> ]To ja trochę rozwinę pytanie:

jak oceniacie alternatywę:
- dobieranie materiału i obszywanie podłokietnika albo
- zakup mniej zużytego?
ja osobiście ten problem rozwiązałem, że kupilem inny w tej samej tapicerce i to jeszcze z anglika więc był czyściutki i praktycznie bez śladów użytkowania.
a ja na poważnie zastanawiam sie nad wykręceniem i oddaniem do obszycia, u mnie przetarł sie materiał ten na górze, i myśle czy mozna obic je skórą ale górną część tą na której sie opieramy, bo mierzyłem chyba ze 30 i żaden ni huhu niepasuje materiałemSad
weź kolego materiał z kieszonki za fotelem kierowcy albo pasarzera tam jest podwójny materiał,
Stron: 1 2
Przekierowanie