Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Temperatura silnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Panowie jak powinien pokazywać wskaźnik temperatury silnika na desce rozdzielczej U mnie jak jade to podnosi się tylko do 1 kreski i nie wiem czy to dobrz czy źle Dodam że z nadmuchu leci ciepłe powietrze ale nie wiem czy wskaźnik dobrze pokazuje czy nie powinien pokazywać więcej
Ja niestety tez mam ten problem podnosi sie tylko do 1 kreski
U mnie na postoju podnosi się do drugiej kreski, ale podczas jazdy spada do pierwszej, i wiem że to wina uszkodzonego termostatu. Wskazówka temperatury powinna wejść na drugą kreskę i tam pozostać, jeśli jest inaczej, to gdzieś jest problem, przeważnie właśnie z termostatem.
Wskazówka od tęp powinna stać w pionie
Ja jak będe wymieniał płyn chłodniczy to i wymienię termostat,dam znać czy sie coś zmieniło
(25-09-2011 16:52)Jabol napisał(a): [ -> ]Wskazówka od tęp powinna stać w pionie
Czyli na drugiej kresce.
Raczej na bank termostat jeśli na postoju wzrasta a w czasie jazdy spada chyba że masz w zimie problem wtedy sie wolno nagrzewa turbognojek i tu może niedziałający być piec.
[b]marcinb7[b] raczej termostat ale może też byc uszkodzony króciec w który siedzi termostat często igła od termostatu która opiera się przy otwarciu o poprzeczkę w króćcu nie ma sie gdzie oprzeć bo ta poprzeczka pęka.
no ja akurat miałem tak w swojej byłej benzynie jak pisze kolega marcinb7 i tu akurat kolega ma benzynę.
Witam No i problem rozwiązany Wymieniony czujnik temperatury i jest wszystko ok Czujnik koszt 63zł i po problemie Pozdrawiam
Trzy Sharany w dieslu i jedna Galaxy w benzynie mają podobne objawy. W lato się nie dogrzewają, a w zimie bez zasłonięcia większości chłodnicy nie osiągają nawet 1 kreski. Masowa awaria czujników?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie