Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Podświetlenie wnętrza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Jako że posiadam alhambre w automacie to mam pytanie do posiadaczy automatu Mianowicie czy oznaczenia na lewarku zmiany biegów tj P R N D 3 2 1 powinny być podświetlone w momęcie włączenia świateł bo u mnie nie podświetla a to jest mój pierwszy automat i trochę mi ciężko się ogarnąć jadąc po zmroku gdy w aucie jest ciemno
Powinno być podświetlenie.
A wie może ktoś jak to rozebrać żeby się tam dostać i zobaczyć co z tym podświetleniem bo nie chciał bym nic popsuć
Mam ten sam problem. Czy ktos wie jak dostac sie do przedmiotowej zarowki?
Bardzo prosta sprawa Odkręcasz śrubkę pod przyciskiem na gałce zmiany biegów chyba 3 imbus i następnie po kolei wszystko wyciągasz do góry tylko delikatnie z osłona żeby zatrzasków nie połamać
może to coś pomoże tak wygląda to w ETKA.
Dzieki wielkie za wskazowki. Rozebralem dzwignie, zdjalem oslone i dostalem sie do oprawki. Na forum SGAF wyczytalem, ze oprawka jest nierozbieralna, dostepna juz tylko w kolorze czerwonym i kosztuje, w zaleznosci od tego czy u VW czy u Forda od 17 do 25 EUR Confused. Oczywiscie dalo sie ja bez klopotu rozebrac i bez zadnych przerobek zainstalowac standardowa zarowke bezcokolowa Wink.
Przy okazji zauwazylem, ze nie dziala rowniez podswietlenie popielniczki. Takze w tym przypadku, mimo "nierozbieralnej" oprawki udalo sie bez klopotu zainstalowac standardowa zarowke. Zostalo juz tylko podswietlenie zapalniczki ale do tego trzeba bedzie rozebrac cala konsole z wylacznikami wiec zajme sie tym jak zrobi sie cieplej.
W kazdym razie podswietlenie biegow dziala Cool.
Witam.
Jestem nowy wiec nie wie gdzie ten post umieścić więc umieszczam tu.
Chciałem zapytać ile żarówek i jakie wchodza w zegar do VW SHARANA ?
I czy to są zielone żarówki czy zielona farba na tarczach od zegara ?
Jakie żarówki ida w panel głowny gdzie jest climatronik i wgl radio .
I jeszcze jedno pytanie czy dobre są takie żarówki do jazdy
http://allegro.pl/zarowka-led-diodowa-h4...80584.html
Witam
Napisz w profilu jaki posiadasz samochód - wersja
Mnie mam że ja pytasz się o H4 to masz Sharana 1995-2000.
Do licznika wchodzą 4 x W5W 3,7W i 6 W5W 1,2W - mniejsze

Co do H4 - do jazdy..... - Jakiej?
W opisie tej aukcji jest napisane:
Żarówka do jazdy dziennej na mocowanie H4. Jest to żarówka przeznaczona do wykorzystania w charakterze ozdobnym/tuningowym. Nie nadaje się do jazdy nocą!!!

Panel główny jest już podświetlany diodami.

pozdrawiam

PS. Jak wpiszesz w "szukaj" słowo LED to wyskoczy Tobie post w tym temacie

Zastosowanie żarówek LED w SGA:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...hlight=led
Zauwazylem, ze nie swieci jeszcze podswietlenie wlaznika swiatel, regulacji zasiegu swiatel i regulacji jasnosci podswietlenia wskaznikow. Jak dostac sie do zarowki? Jest standardowa czy znowu jakies ustrojstwo? Undecided
Stron: 1 2
Przekierowanie