Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: jaki sterownik abs
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mam założony sterownik ale nie właściwy... i wysiadł.
potrzebuję założyć prawidłowy, tylko nie mogę znaleźć numeru sterownika i nie wiem jaki zamówić.
sharan 1,9 tdii 110kM 1998r
Witam.

Numer sterownika, w Twoim przypadku, jest zależny od numeru nadwozia i od tego czy jest z EDS czy bez więc trochę za mało danych podałeś. Poza tym skąd pewność, że pompa też nie była zmieniana, numer pompy, w tym przypadku, też jest potrzebny bo też jest zależny od numeru nadwozia i czy z EDS czy bez. Poza tym uszkodzenie sterownika od tego, że ma inny numer jest mało prawdopodobne, albo trafiłeś wadliwy/już na wykończeniu albo co innego go "smaży". Sterowniki ABS-u, dość często padają ale nie zawsze z własnej winy. Znajdź przyczynę zanim kolejny sterownik "uwalisz".

Pozdrawiam
dostała się woda i wypaliło gniazda, oglądał to elektryk i on miał wątpliwości czy to dobra pompa. Niestety jest pokiereszowany i nie zdążył nic zrobić.
jak po numerze VIN sprawdzić numer pompy i sterownika. Chcę kupić używany.

VIN WVWZZZ7MZXV006290
Witam.

Jeśli szukasz używki, to szukaj najlepiej komplet (sterownik z pompą) i po numerze sterownika, a nie pompy. Jeśli chcesz wstawić "zwykły" ABS to numer sterownika: 1J0907379G, 1J0907375D, 1J0907375N, jeżeli z EDS to 1J0907379H, 1J0907375E. Sprawdź tylko wizualnie, czy na zdjęciach w necie, masz takie samo rozmieszczenie gniazd na wtyczki jak w Twoim przypadku. Raczej się nie pomyliłem ale możesz mieć inny zestaw.

Pozdrawiam
Przekierowanie