Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: mocowanie rolety
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam chłopaki potrzebuje zeby ktos zrobił zdjecie tylnego słupka jak zamocowana jest roleta po lewej stronie czy zaczep jest na słupku czyu w tapicerce bo w jednej miałem znaki prawej a w lewej niema i podejrzewam ze było mocowanie na słupku
tak taka miałem stara a w nowej jest inaczej dosłownie mam taki na zdjeciu niestety wyciecie było tylko na zamocowanie podstawy do rolety a na zaczep juz nie
Bo to masz z wersji z nawiewami górnymi i mocowanie jest w tym plastiku slupkowym.
Witam.Panowie a w moim "Szariku" wcale nie uchwytów na zamocowanie rolety-chyba to była jakaś wersja "bus" gdzie rolety bagażnika nikt nie przewidział.
Na tym zdjęciu nawet nie masz otworu na pasy dla trzeciego rzędu.
Najgorsze ze nikt tego nigdzie niema
Jutro mogę zapytać znajomego.Wink Może coś znajdzie.
Jeśli masz wloty powietrza do podsufitki to potrzebujesz taką osłonę na słupek lewy z mocowaniem rolety jak na zapożyczonej fotce.
http://img39.otomoto.pl/images_otomotopl...rev002.jpg
niemam wlotów to stara buda przecierz jest boczki kompletne kupiłem od goscia po 30 zł a z tym platikiem musze pomyslec bo z prawej strony co jest haczyk do rolety a zdrugiej w słupku?
Stron: 1 2
Przekierowanie