Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Ile pali VR ? spalanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
............
Aja mam sharana 2,0 benzyna +gaz na trasie benzyna 8,5 w mieście ok 12 gaz na trasie ok9,8 a w mieście ok 13,8 zimą sprawdzałem gaz 15l w mieście i tak to sobie pali to moje autko pozdrawiam.
No to widzę że na benzynie jeździć też nie jest tak źle, a na gazie też całkiem nieźle , ale i tak ropniak chyba taniej Smile ale znowu jak coś klęknie to lepiej benzynka Smile
Witam, mam Sharana 2.8 VR6 1997 automat. Spalanie w trasie od 10 do 12,5 a w mieście od 15,5 do 18. To chyba jedyny minus za to plusów całkiem sporo m.in. ma niesamowitego kopa. Jadąc setką po naciśnięciu pedału do podłogi włącza się sportowy tryb pracy skrzyni i auto wyskakuje do przodu wciskając w siedzenia. Przy wyprzedzaniu kolumny Tirów to jest coś bezcennego.
Dołączę się do dydkusji, posiadam sharana 2.8 vr6 z 98 rok z instalacją gazową, spalanie w cyklu mieszanym wychodzi średnio 12l, na trasie zeszłem do 10l a samo miasto wychodzi około 14l. Jak na wagę, szerokość opon (235mm) uważam za wynik przyzwoity. Pozdrawiam
Witam,
posiadam Sharana 2.8 VR6 + gaz BRC Sequent 56, spalanie gazu w mieście około 15-16l , w trasie 12.5 - 14l. Ostatnio miałem małe kłopoty z Reduktorem to spalanie było dosyć duże w mieście spalał ponad 30l. Zobaczymy jakie będzie spalanie na nowym reduktorze.
ja mam Sharana 2.8 VR6 z gazem i po mieście mi pali teraz zimą z cieżkim butem ok 20 litrów gazu
latem ok 18 litrów
w trasie najmniej to wyszło 12litrów latem
wiem że dużo pali ale coś za coś mocy mu nie brakuje zawsze można zredukowac i wyprzedzić
U mnie w sygnaturze spalanie aktualizuje się samoczynnie co tankowanie. osobiście polecam autocentrum bo statystyka jest bardzo obszerna i wklepac można spalanie bardzo dokładnie ujmując procentowo trasę/miasto itd, opony itd itd.
Witam
Sharan 2.0i
miasto - 12 l
trasa - 9 l
dane to benzyna
motostat.pl... tutaj można m.in. prowadzić koszty utrzymania swojego auta, tankowanie auta, spalanie można przedstawić w swojej sygnaturce na forum jak u mnie poniżej, wstawić fotki... jeżeli posiadacie chwilę wolnego czasu, to zapraszam do przyłączenia się do naszego klubu
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie