Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Zestaw głośnomówiący.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam w moim nowym sharanie znalazlem(Podobno jest to) zestaw głośnomówiacy do nokia 6310i i moje pytanie : do czego moze teraz w obecnych czasach służyc , da sie to jakoś przerobic aby dzialalo to z jaka inna nokia ? I czy w sharanie z 2004 roku jest gdzies ukryte zlacze usb ? Mozna jakos posłuchac muzyki z np pendrive czy telefonu ?
Raczej 17 lat temu nikt nie myślał jeszcze o pamięciach przenośnych na USB w gigabajtach.
To relikt przeszłości. Zdemontuj delikatnie, żeby nic nie uszkodzić i tyle.
Odświeżę trochę temat ponieważ mam także taki zestaw do nokii 6210/6310i w moim sharanie. Czy po zdemontowaniu tego zestawu nie można by wykorzystać chociażby samego kabla którym ten zestaw jest podłączony i podłączyć do niego jakiś zestaw na czasie np. Parrot lub coś podobnego na bluetooth ?
Ten stary zestaw jest przecież dobrze podłączony , że np. wycisza radio w czasie rozmowy i rozmowę słychać przez zestaw audio w samochodzie, jak również jest zainstalowany dodatkowy mikrofon. Czy naprawdę nie da się tego już w żaden sposób wykorzystać do nowoczesnych telefonów ?
a nie prościej kupić nokie 6210 /6310 i zrobić sobie klona karty albo przekierowanie z obecnego numeru na ten w samochodzie ? Ja tak miałem przez pewien czsas w V40 i sie sprawdzało

prepaid z 5 zł, nokia ze 20 zł i jazda ...
(10-04-2016 22:07)misiex11 napisał(a): [ -> ]Witam w moim nowym sharanie znalazlem(Podobno jest to) zestaw głośnomówiacy do nokia 6310i i moje pytanie : do czego moze teraz w obecnych czasach służyc , da sie to jakoś przerobic aby dzialalo to z jaka inna nokia ? I czy w sharanie z 2004 roku jest gdzies ukryte zlacze usb ? Mozna jakos posłuchac muzyki z np pendrive czy telefonu ?


co do USB - nie wiem jakie masz radio ja w galaxy dokupiłem emulator zmieniarki i teraz moge mieć muze z usb. karty pamieci albo z telefonu

jak dla mnie działa zaje... scie
Przekierowanie