Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Światła po zapłonie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam, po włączeniu zapłonu zapalają się światła postojowe i mijania, nie zapala się podświetlenie deski rozdzielczej oraz tablicy, przypuszczam że ktoś włączył opcje świateł skandynawskich, gdyż nigdzie nie znalazłem żadnych lewych kabli i przekaźników. Posiadam VCDS 15.7 ale wychodzi na to że mój sharan nie posiada opcji długiego kodowania, wyświetla się tylko zwykłe kodowania 16401 softwere coding oraz 00020 workshop coding. Czy może ktoś pomoże mi wyłączyć to ustrojstwo?
W kablach przy włączniki szukaj. Te auta nie mają can wiec i takich rzeczy nie kodu je się tu z poziomu interfejsu.
(01-04-2016 21:01)slawek23 napisał(a): [ -> ]Witam, po włączeniu zapłonu zapalają się światła postojowe i mijania, nie zapala się podświetlenie deski rozdzielczej oraz tablicy, przypuszczam że ktoś włączył opcje świateł skandynawskich, gdyż nigdzie nie znalazłem żadnych lewych kabli i przekaźników. Posiadam VCDS 15.7 ale wychodzi na to że mój sharan nie posiada opcji długiego kodowania, wyświetla się tylko zwykłe kodowania 16401 softwere coding oraz 00020 workshop coding. Czy może ktoś pomoże mi wyłączyć to ustrojstwo?

Pytanie po co wyłączać skoro w Polsce jeździ się na światłach całą dobę?
Miałem taki układ w passacie i teraz mi w sharanie tego brakuje, czasami zapominam włączyć, o wyłączeniu brzęczyk przypomina.
takie zastosowanie dla mnie jest bezużyteczne ponieważ czasami wystarczy włączyć zapłon i zaraz prąd z aku znika.

odłączałem już ten włącznik świateł, wtedy po zapłonie świecą się już tylko pozycje. dziwne jest to że nie podświetla się tablica i zegary. sytuacja niczym światła skandynawskie ale...
Wesoł, a przypadkiem to nie będzie bezpiecznik? Kiedyś w kijance próbowaliśmy zgasić światła, ale nic nie szło. Dopiero po dogłębnej analizie internetu wyszło, że w puste miejsce trzeba włożyć bezpiecznik. I światła zgasły. Może w polifcie też jest taki myk?
Slawek a to juz tak miales czy sie teraz pojawilo?
Nie było czegoś takiego w sga
Może w kostce do włącznika masz przełożone kabelki i bezpośrednio po załączeniu stacyjki Działają światła. Co do długiego kodowania to raczej jest w naszych autach.W moim jest ale nie wszystko można kodowaniem zmienić.
Zróbcie sobie światła zapalające sie po uruchomieniu auta i bedzie spokój z rozładowywaniem aku na włączonym zapłonie. Tez tego nie lubie. Opis dałem w światłach dziennych .
(01-04-2016 22:36)andrew7800 napisał(a): [ -> ]Może w kostce do włącznika masz przełożone kabelki i bezpośrednio po załączeniu stacyjki Działają światła. Co do długiego kodowania to raczej jest w naszych autach.W moim jest ale nie wszystko można kodowaniem zmienić.

Zrób zrzut ekranu z takiego kodowania bo to mają auta z canem jak Passat b6 czy inne podobne auta.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie