Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Alhambra 2006 2.0TDI nie płynne przyspieszenie po wymianie sprzęgła
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Mam Seata Alhambre 2006r 2.0TDI 190tyskm. Po wymianie sprzęgła z dwumasą powstał problem nie równego przyspieszania auta. Czuje się jak w kajaku przy chęci jednostajnego przyspieszania samochód raz szybciej , raz wolniej przyspiesza. Są też delikatne drgania w nim na kierownicy.
Sprawdziłem pompowtryski i jeden zregenerowałem, Przeguby wymieniłem kompleksowo wewnętrzne i zewnętrzne.
Mechanicy rozkładają ręce.
Wiem od Klienta od regeneracji pompotrysków że taka przypadłość paru jego klientom się przytrafiła i nie jest to związane z pompowtryskami.
Nie potrafi on jednak podać jak rozwiązać problem.
Proszę osoby znające rozwiązanie problemu o pomoc.
Pozdrawiam
Tomasz
Nie wiem czy to coś pomoże ale z dokumentacji mojego Sharana z 2007 roku trzy razy w serwisie wymieniali wysprzęglik a dwumas jest jeszcze oryginalny. Wynikało by z tego ze albo w tych modelach były z tym problemy albo to dotyczyło tylko mojego auta.
Skoro jedną z pompek regenerowałeś i z turbo nie ma problemu to może w tym kierunku się skierować.Huh
Przekierowanie