Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Problem z radiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam mam problem po odlaczeniu aku i podlaczeniu radio wola o kod nie auto mam kupione od kolesia ktory nie mial kodu przynajmniej tak twierdzi wiec prosze o pomoc poczytalem troche na forum ale nwm czy to radio ford cz vw Wink w kazdym razie sound2
Jeśli masz radio Sound 2 to różnica w znaczku na przednim panelu. Jeśli jest znaczek VW to VW , znaczek FORD to Ford. Jeśli masz fabryczne auto to kod W ASO dostaniesz. Możesz zdemontować radio i dać do rozkodowania. Cena 30 zł.
a dostałeś może instrukcję do radia? tam na początku jest drukowany kod do radia jeśli jest oryginalnie od tego modelu.

jeśli nie masz poszukaj w necie kalkulatorów i sobie sam rozkoduj.
(27-03-2016 14:40)saltech napisał(a): [ -> ]jeśli nie masz poszukaj w necie kalkulatorów i sobie sam rozkoduj.

Ciekawa sprawa. Możesz dać jakieś bardziej realne namiary na ten kalkulator kodów?? a może dasz jakiś przykład. W ASO w pl to wiem że chcą kasę za taką usługę ,a jak w necie można by było samemu no to było by zaje fajnie i jeszcze za gratis!
(27-03-2016 14:54)Bogos napisał(a): [ -> ]
(27-03-2016 14:40)saltech napisał(a): [ -> ]jeśli nie masz poszukaj w necie kalkulatorów i sobie sam rozkoduj.

Ciekawa sprawa. Możesz dać jakieś bardziej realne namiary na ten kalkulator kodów?? a może dasz jakiś przykład. W ASO w pl to wiem że chcą kasę za taką usługę ,a jak w necie można by było samemu no to było by zaje fajnie i jeszcze za gratis!

masz bana na wujka googla? proszę Cię poszukaj sam Smile
saltech . Mam łatwiejszy sposób. Ale jeśli jest tak jak mówisz to na pewno innym kolegom to się przyda. Jesli masz dobre zamiary i już to robiłeś to dla Ciebie pewnie 2 minutki i po robocie a inni muszą sie męczyć. Po to to forum jest aby pomagać. Ja pomogłem a Ty???????
ok, a więc aby nie było że nie pomagam Smile zrób fotkę tabliczki znamionowej radia i przód radia i na pw wyślij, znajdę czas na odgrzebanie tematu i zrobię to za Ciebie.
pozdrawiam
(31-03-2016 17:51)saltech napisał(a): [ -> ]zrobię to za Ciebie.
1.Nic nie musisz robić za mnie bo nie ja wyskoczyłem z generatorem kodów do radia
2.Każdy ma dostęp do internetu także każdy mógłby sobie rozkokdować sam ,po co wysyłać jakieś fotki do ciebie
i tak lubię, i po temacie,

pozdrawiam
Witam zaczne od tego ze koles ktory sprzedal sharanka nie mial ksiazki ;( kodu mowi ze niby nie ma a to co znalazlem na radiu

Parto no 7M0 035 152R
Model Name 2007
I.D NO VWZ7Z3V0019542
Stron: 1 2
Przekierowanie