Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: felgi 15 nie pasuja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
kurde mam nietypowy problem mam aluminiowe felgi 15 rozstaw śrub się zgadza ale kola nie wchodzą bo zaciski nie puszczają przednie
czy do tego modelu muszą być już 16 ? seat 2002 rok
(24-03-2016 12:03)xxxx napisał(a): [ -> ]kurde mam nietypowy problem mam aluminiowe felgi 15 rozstaw śrub się zgadza ale kola nie wchodzą bo zaciski nie puszczają przednie
czy do tego modelu muszą być już 16 ? seat 2002 rok

witam skoro nie wchodzą to chyba oczywiste że musza być szesnastki
w sga z początku produkcji dawali mniejsze tarcze i w tedy piętnastki pasowały później już dali większe tarcze i tam już tylko (najmniejsze) szesnastki
Potwierdzam co mój przedmówca napisał. Szukaj kół 16" i oczywiście odpowiednie ET felgi bo też może obcierać o hamulce. Jak masz zdjęte koło przednie to zmierz wysokość tarczy. Jak jest 300mm to muszą być felgi 16 ".
juz wiem wulkanizator mnie uświadomił właśnie Big Grin zależnie od wersji były rożne zaciski wiec ze pasowały wcześnie nie znaczy ze teraz tez Smile a szkoda nówki opony i ładne felgi dzieki za odpowiedzi
Bylo pisane wiele razy. Poliftiwe ale jakos peirwsze wypusty mialy hamulce 288 mm al to roczniki jaks 2000-2001 a juz jakod od konca 2001 roku w zwyz dawali 300 albo 313 mm i tam juz najmniejsze kolo to 16 cali.
(24-03-2016 19:25)wesol napisał(a): [ -> ]Bylo pisane wiele razy. Poliftiwe ale jakos peirwsze wypusty mialy hamulce 288 mm al to roczniki jaks 2000-2001 a juz jakod od konca 2001 roku w zwyz dawali 300 albo 313 mm i tam juz najmniejsze kolo to 16 cali.


właśnie mnie to zaskoczyło bo te kola latały na alhambrze ale starszej. Ale cóż człowiek sie cale życie uczy Big Grin
boze, czasami czytam te posty i po prostu nie dowierzam w bezmyślość ludzką....
(25-03-2016 14:26)zaq2 napisał(a): [ -> ]boze, czasami czytam te posty i po prostu nie dowierzam w bezmyślość ludzką....

jakbyś nas oświecił jeszcze w swojej bezgranicznej mądrości o HUJ ci chodzi ? bo my ciemniaki ciężko łapiemy
(25-03-2016 14:26)zaq2 napisał(a): [ -> ]boze, czasami czytam te posty i po prostu nie dowierzam w bezmyślość ludzką....

nie każdy się urodził tak mądry kolego jak ty, ja dużo siedzę przy autach różnej marki i też zapewne połowy nie wiem co gdzie i jak.więc nie obrażaj ludzi którzy się nie znają na samochodach,bo może czują się lepiej w innej dziedzinie
Przekierowanie