Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Sharan 1.8T prośba o opinię
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W dalszym ciągu szukam Sharana z benzynowym silnikiem, zdecydowałem się jednak na silnik 1.8 ze względu na moc i możliwość zagazowania.

Znalazłem takie coś: http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-shar...7fa1afd4c8

Z opisu ciekawie, sprawdzę jeszcze w ASO, mam jednak pytanie co do ceny. Czy nie uważacie, że jest za wysoka jak na 12 letnie auto ? Pytanie też ile takim 12 letnim autem da się jeszcze niezawodnie jeździć ? 12 lat to jednak sporo, z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że nominalnie bardzo drogie auto nie będzie nawet po 12 latach kosztowało groszy. Dzięki za opinie.
Szfajcar z Radomia powodzenia zyczeBig Grin
Z Radomia ludzie boją się kupować auta bo było trochę przekrętów.
Sprawdź auto w ASO. Jeśli ma ori przebieg 150 tysi to powinno być serwisowane w ASO. Auto wygląda ok ale zawsze warto dowiedzieć się jak najwięcej i mieć to dobrze potwierdzone.
Wizyta w ASO jak dla mnie zbyt drogi gips,znajomy był w ASO Skody i 300pln zapłacił,ja polecam kolege o nicku STANLEY z forum AUDI A4 KLUB,sprawdzenie ostatniego wpisu jest za gratisa pełna historia serwisowa kosztuje u niego 50pln przysyła wszystko na meila ja korzystałem i polecam wsztstko bardzo jasne i czytelne.Nie opłaca sie sprowadzac dobrych aut ze szfajcarii wysoki kurs franka,troche wiecej kombinowania bo szfajcaria nie jest w unii dlatego te auta sa zazwyczaj mniej lub wiecej uszkodzone albo sa sciągane do polski w czesciach i sa skladane i picowane na miejscu a chłopaki z radomia potrafią to robic.Ja za swojego z 2002r dałem wiecej.
Ze zdjęć to mi się tylna klapa nie podoba, jakoś tak dziwnie spasowana. Może to tylko mała przygoda, która nie koniecznie powinna skreślać samochód, a może tylko tak zdjęcie wyszło.
Faktycznie.
Klapa jest podejrzana - nierówne szczeliny... ale czy drobiazg?
Trzeba dokładnie obejrzeć. Może tylko zbyt szybko i niechlujnie wstawiano nową.
Wprawne oko zauważy (ogląd z bliska) jakieś niedokładności w malowaniu. Również zderzak trzeba obejrzeć, również liniowość i symetrię kompozycji tylnych lamp - czy jest zachowana symetria przetłoczeń kloszy lamp w klapie z lampami na błotnikach.

Jak zwykle mam "doła" jak widzę (sprzedający) pisownię z brakami w interpunkcji i pisaniu z małej litery Angry
Też mi się zdarzy jakiś babol... ale tyle w tak krótkim opisie?

Cena jest raczej wysoka. Oferta Handlarza?
Tu jest od osoby prywatnej, nieco młodszy i w podobnej cenie - automat, ma małe co nieco po wymianie:
http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-shar...c8984d847d
Przekierowanie