Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: stuki w zawieszeniu prosze o pomoc!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam kolegów mam nastepujacy problem. mam stuki w zawieszeniu ale tylko na skreconych kołach na nierównościach nie zaleznie czy w lewo czy w prawo na stacji diagnostycznej niby wszystko ok. u miechanika znalazł ze to łączniki łączniki dziś wymienione i dalej to samo. już nie wiem co myśleć. stukanie typowe dla sworznia głuche głosnie pukanie metal o metal wyłącznie na skreconych kołach. czy ktoś miał taki przypadek proszę o pilna pomoc
witaj ,kolego odnośnie pukania o którym piszesz to miałem podobnie do dzisiaj.szukałem i znalazłem a powodem była ta gumowa poducha co siedzi w niej łożysko na kolumnie macpersona prawa strona koszt nowej 60 zł plus dwie godziny roboty, i błoga cisza. pozdrawiam .
Bez urazy ale tego typu tematy problemy raczej na forum ciezko rozwiazac bo jednym stuka a innym tez stuka. Nikt tu nie jest jasnowidzem a mechanicy jak widac wymieniali by wszystko na nowe hehe i dalej stuka ....
U mnie stukaniem okazaly sie gumy lacznika stabilizatora.
Przekierowanie