Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Czujnik cisnienia klimy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam potrzebuje schemat podlaczenia czujnika cisnienia kilmy.
Poprzedni wlasciciel uciol kostke wisza tylko 3 przewody.
vw sharan 1.9 tdi 130 km 2003r
Witam.

Żeby podłączyć wtyczkę nie potrzebujesz schematu, przewód brązowy to pin1, przewód czarny to pin3, przewód żółto-czerwony to pin2. Brązowy to masa pojazdu, czarny to plus z bezpiecznika, a żółto-czerwony to sterownie/sygnał i jeśli dobrze pamiętam to przewód ten ma we wiązce rozgałęzienie, od którego tymi samymi kolorami idzie do sterownika silnika i sterownika sprężarki klimatyzacji. Pytanie, po co ktoś uciął wtyczkę, przecież bez tego czujnika klimatyzacja nie działa.

Pozdrawiam
Witam.
Dziękuję za odp. Kupiłem to auto z miesiąc temu i doprowadzam do porządku ogl w tym aucie musiałem wymienić prawie wszystkie rurki od klimy (3) i chłodnice. Czujnik był ale została tylko jego polowa z kablami na wierzchu. Dziękuje i pozdrawiam
Witam.
Dziękuję za odp. Kupiłem to auto z miesiąc temu i doprowadzam do porządku ogl w tym aucie musiałem wymienić prawie wszystkie rurki od klimy (3) i chłodnice. Czujnik był ale została tylko jego polowa z kablami na wierzchu. Dziękuje i pozdrawiam
Przekierowanie