Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: dziwna sprawa ze sprzęgłem....
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
witam wszystkich,

chciałem się poradzić co może być ze sprzęgłem po regeneracji dwu masy, i odpowieczeniu układu i po przejechaniu ok.100-150 km pedał sprzęgła tak jak by nie wysprzęglał go końca,tzn raz nie dojdzie do końca a raz nie wróci do góry tylko trzeba go noga podciągnąć , meches stwierdził ze problem jest w odpowieczniku i ze się "rosi" i faktycznie po jakimś czasie znów jest mokry, miał ktoś z was podobną przypadłość? Dodam jeszcze ze jest to Seat Alhambra 1.9 tdi 130 km 2005r
Witaj ja po wymianie sprzęgła zauwarzyłem to samo pedał raz na cztery wciśnięcia mi nie wraca do końca ale mam wszędzie sucho nic się nie dzieje a jerzdze tak już dwa lata pozdrawiam
Ale w twoim przypadku jeśli masz tam mokro radziłbym jechać spowrotem do fachowca niech to poprawią
Napewno niepowinno tak być. Mam do was prośbę byście wykonali najlepiej na pracującym silniku ze 3 wciśnięcia podpompowania i potem wcisnijcie sprzęgło i trzymajcie tak z pół minuty do nawet całej minuty i zdajecie relacje. Na postoju bez biegu.
Ok zobacze rano tak jak mowisz co sie bedzie dzialo,a jeszcze mam takie pytanie czy to moze byc oznaka nie odpowieczonego badz zle odpowieczonego ukladu?
Tez może być.
Aha,bo z tego co tak poczytalem na forum moze byc tez padniete łożysko wysprzeglika?
Nie łożysko tylko wysprzeglik który ma w sobie łożysko.
Ok, a czy np do tych silników pasuja podzespoly od 115km? Bo tak przegladalem neta i ciezko jest takie lozysko
Kupowałem na alledrogo jakiś czas temu spokojnie dostępne koszt około 170zł o ile mnie pamięć nie zawodzi Smile nawet znalazłem aukcje gdzie kupowałem http://allegro.pl/luk-wysprzeglik-lozysk...92791.html
Oczywiście producent LUK
Dodam jeszcze ze u mnie padła też pompka pod pedałem sprzęgła i były podobne objawy jak przy wysprzegliku ale nie kapało ze skrzyni
Dobrze wiedziec, popatrze rano na spokojnie co i jak i napisze co sie dzialo ☺ dzieki wszystkim za pomoc☺
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie