Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Żarówki do szarika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej, jako, że teraz mam wrzucone żarówki jakieś no-name z marketu i słabo świecą zastanawiam się nad kupnem lepszych żarówek.

- Osram Night Breaker unlimited + 110%
- tungsram h7 55w megalight ultra 120%
- philips xtreme vision + 130%

Miał ktoś z Was któreś z tych żarówek ? Jak świecą i jak z wytrzymałością ?
Osram Night Breaker unlimited - są mega, bierz będziesz zadowolony.
Megalighty ultra -> jako "długie" światła wsadziłem, są ok ale bardziej żółtawe od Night Breakerów.
Też polecam te Osramy. Bardzo ładnie i jasno świecą. Jeśli chodzi o żywotność to zakładałem je ok. 15 miesięcy temu i nadal świecą (H1).
Te tungsramy +120% mam u siebie na mijania. Dużo więcej pola oświetlonego jest na boki. Jestem zadowolony zwłaszcza ze koszt niewielki.
Bardziej mi chodzi o bardziej doświetlone pole przede mną, czyli osramy będą najlepsze ?
Na tych tungsramach przód tez jest doswietlony. Nie to żeby gdzieś tam daleko hen ale tu przedpole auta jest rewelacyjnie oświetlone.

pretor

Jeżdżę Sharanem z żarówkami Osram Night Breaker +90% H4, już ponad 3 lata (65 tyś.km) i jedno co nich mogę powiedzieć, to to że nie chcą się spalić za cholerę i świecą dużo lepiej od Philipsa +30% i wcześniejszego Osram +30%.

Tungsram to marka należąca do GE, ale jakościowo porównywalna z Osram i np. te +120%, to odpowiednik tych Osramowskich +110%

Moim zdaniem Philipsy nie są złe, ale lepszy od nich jest Osram i prawdopodobnie też Tunsgram.
Ok, dzięki za pomoc. Najpierw wytestuje te tungsramy, jeżeli będą OK to zostaną, jezeli nie to night breaker kupie. Tongue

pretor

(30-01-2016 17:44)NonSens napisał(a): [ -> ]Najpierw wytestuje te tungsramy
Będziesz z nich zadowolony, Tunsgram i Osram to czołówka w żarówkach do samochodów Smile
witam, jaka jest różnica między zakupem np osramów ze sklepu motoryzacyjnego a osramów z marketu, nie chodzi tu o cenę tylko jakość z marektu są gorsze?
Stron: 1 2
Przekierowanie